Connect with us

Maszewo

Tylko dwoje

Maszewo. Na terenie gminy wczoraj dwoje dzieci zgłosiło się do SP w Maszewie.

Opublikowane

w dniu

Od 25 maja br. oddziały 1-3 w Szkołach Podstawowych mają możliwość wznowienia zajęć opiekuńczo – wychowawczych. Na terenie Gminy Maszewo, w odpowiedzi na deklarowaną przez rodziców potrzebę zapewnienia opieki przez szkołę, wznowiła funkcjonowanie Szkoła Podstawowa w Maszewie. 25 mają zapewniono opiekę dwójce dzieci. Wszystkie szkoły z terenu gminy przygotowały również harmonogramy konsultacji dla uczniów klas ósmych, które rozpoczną się w bieżącym tygodniu. W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczniom i nauczycielom wszystkie placówki funkcjonują zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej.

red.

powiązane – „Zaskakujący ruch burmistrza”

Maszewo

Dla Maszewa 260 tys zł.

Maszewo. Burmistrz odebrał czek o wartości 263 040 zł z rąk pełnomocnika rządu do Spraw Cyberbezpieczeństwa w obecności wojewody zachodniopomorskiego.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, środki te gmina zamierza wydać na sprzęt komputerowy, oprogramowanie i szkolenia oraz inne zakupy niezbędne do przygotowania urzędników do pracy z nowoczesnymi technologiami.

red.

powiązane – „Nowy kierownik OPS”

Kontynuuj czytanie

Maszewo

Nowy kierownik OPS

Maszewo. Ośrodek Pomocy Społecznej w Maszewie od 1 października ma nowego kierownika.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, została nim Joanna Pyza. Wcześniej zajmowała stanowisko zastępcy kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Dolicach.

red.

powiązane – „Zniszczone wiaty”

Kontynuuj czytanie

Maszewo

Zniszczone wiaty

Maszewo. W ostatni weekend w Maszewie przy ul. Nowogardzkiej zniszczono dwie wiaty przystankowe.

Opublikowane

w dniu

Nieznani sprawcy wszystkie szyby popisali markerem. Sprawa została zgłoszona na policję. Wszystkich, którzy mogą mieć wiedzę o sprawcy tego wykroczenia, gmina prosi o kontakt z policją lub Urzędem Miejskim w Maszewie.

red.

powiązane – „Szpital w użytkowanie za… 5 tys zł”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie