Stepnica. W gminie turniej miast i gmin odbędzie się w dniach 14-20 września.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich od ponad dwudziestu lat organizuje kolejne ogólnopolskie edycje Sportowego Turnieju Miast i Gmin, przez ostatnie jedenaście lat rozgrywane w rozszerzonej formie w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. Na terenie Gminy Stepnica Turniej odbędzie się w tym roku pomiędzy 14 a 20 września według załączonego na stronie gminy kalendarza..

red.

powiązane – „Zezwolenie na drogę 111”

Sport

Dobiegło 133

Sport. 24 kwietnia na stadionie OSiR w Goleniowie odbyły się Mistrzostwa Polski w biegu na dystansie 10000 metów,

w dniu

Zorganizował je Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie i UKS Barnim Goleniów na zlecenie Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.  Do rywalizacji  przystąpiło 145 zawodników (42 kobiety i 103 mężczyzn),  z czego do mety dobiegło 133 biegaczy. Wśród mężczyzn zwyciężył zawodnik UKS Barnim Goleniów Krystian Zalewski (29:06,39), a wśród kobiet Sylwia Indyka (33:24,16) zawodniczka LKS Pszczyna.  Zawody odbyły się bez udziału publiczności.