Connect with us

Sport

Turnieje sportowe

Stepnica. W gminie turniej miast i gmin odbędzie się w dniach 14-20 września.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich od ponad dwudziestu lat organizuje kolejne ogólnopolskie edycje Sportowego Turnieju Miast i Gmin, przez ostatnie jedenaście lat rozgrywane w rozszerzonej formie w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. Na terenie Gminy Stepnica Turniej odbędzie się w tym roku pomiędzy 14 a 20 września według załączonego na stronie gminy kalendarza..

red.

powiązane – „Zezwolenie na drogę 111”

Nowogard

Zawodnicy nie chcieli… zawodów

Nowogard. IV runda mistrzostw polski strefy zachodniej w motocrossie zaplanowana na miniona niedziele nie odbyła się.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, zawody IV rundy mistrzostw polski strefy zachodniej pomimo starań i przygotowania trasy przez organizatorów, na wniosek zawodników nie odbyły się. Gdy zapadła decyzja o ewentualnym starcie, na wniosek ok 90% zawodników dyrektor główny zawodów podjął decyzję o nieodbyciu się rundy. W większości głosów można było usłyszeć, że warunki pogodowe nie są odpowiednie. Jak podkreślają organizatorzy w tym przypadku zdrowie i bezpieczeństwo zawodników jest najważniejsze.

„Nowogardzki motocross to już tradycyjna impreza, która cyklicznie odbywa się na nowogardzkim torze. Bez względu na decyzje jakie zostały podjęte organizatorzy dopełnili wszystkich starań aby wydarzenie odbyło się na najwyższym poziomie. Choć decyzja dla organizatorów i zawodników była nie łatwa kierujemy podziękowania za wkład i wykonaną prace, stawiennictwo na zawodach, sportowe emocje, których dostarczyli zawodnicy pierwszego dnia” – napisali organizatorzy.

red.

powiązane – „Za śmieci od osoby”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Mila – czyli mistrzostwa Polski

Goleniów. Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goleniowie informuje, że podczas tegorocznej XXXII Goleniowskiej Mili Niepodległości i Biegu Gaz-System S.A. na 10 km odbędą się Mistrzostwa Polski mężczyzn w biegu na 10 km.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Jak podaje OSiR, mistrzostwa te miały odbyć się tradycyjnie w Gdańsku w dniu 1.08.2020 podczas Jarmarku św. Dominika. Jednak ze względu na pandemię Covid-19 zostały odwołane. Polski Związek Lekkiej Atletyki zdecydował o powierzeniu OSiR organizacji tegorocznych Mistrzostwa Polski mężczyzn w biegu na 10 km.

11 listopada br, będziemy więc świadkami walki najlepszych polskich biegaczy na dystansie 10 km, nie tylko o puchar Gaz-System S.A. ale również tytuł o Mistrza Polski.

red.

powiązane – „Mila tylko dla dorosłych”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Mistrz Zalewski

Goleniów. W sobotę 19.09.2020r. w Karpaczu odbyły się Mistrzostwa Polski w biegu na 10 000 metrów, w których udział wziął goleniowianin Krystian Zalewski.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Jak podaje OSiR zawodnik UKS Barnim Goleniów z czasem – 28:59.88 okazał się najszybszym mężczyzną w Mistrzostwach Polski. Jego trenerem jest Jacek Kostrzeba.

red.

powiązane – „Medale zawodników „Barnima””

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie