Connect with us

Aktualności

Triathlon Szczecin

Jakub Dec (KS Hanza Goleniów) zajął czwarte miejsce w klasyfikacji ogólnej i drugie w swojej grupie wiekowej w pierwszej edycji Unity Line Triathlon Szczecin. Zawody odbyły się w niedzielę.

Opublikowane

w dniu

Kuba wystartował na krótszym dystansie (950 m pływania Odrą, 45 km na rowerze i na deser 10 km biegu). Mimo dobrego rezultatu nie jest zadowolony. Tak pisze na FB o swoim starcie:

Generalnie nie zaliczę tego startu do udanych. Niekoniecznie dlatego, że źle mi poszlo. Zawiniła organizacja… Na trasie kolarskiej 2 razy zostalem źle poprowadzony przez policjanta i wolontariusza, przez co pojechalem w zupelnie innym kierunku. Jakaś kobieta krzyknęła mi, że źle jadę. Straciłem tam dużo sił na ponowne rozkręcenie tempa i czas na ponowny powrót na trasę. Ściganie odbywało się nie tylko z zawodnikami, ale z autobusami, przechodniami na pasach i samochodami. Każdy niby miał te same warunki, jednak pędząc 50km/h pewne decyzje mogą okazać sie drastyczne w skutkach. Było jeszcze sporo sytuacji które nie powinny mieć miejsca, ale nie nie o tym ten post. Zająłem 4 miejsce open i 2 w kategorii wiekowej. Chciałem pokazać się z jak najlepszej strony. Zrobiłem co mogłem. Dziękuję wszystkim za doping na trasie. Byliście wspaniali!! Nigdy nie miałem tylu kibiców, to wsparcie dodawało utraconych sił Sezon trwa i bawimy się dalej!

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Menadżer skarbnikiem

Goleniów. Andrzej Cieśliński opuścił fotel prezesa PGK i przeniósł się do UMiG – jest nowym skarbnikiem gminy.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami podsumowuje swoja dwuletnia pracę w PGK, mówiąc o aktualnym stanie spółki i jej głównym zadaniu, czyli odbiorze gminnych śmieci. Druga część rozmowy traktuje o wyzwaniach jakie niesie ze sobą funkcja skarbnika. Cieśliński mówi nam dlaczego będąc „menadżerem do wynajęcia” przyjął propozycje burmistrza i czy będzie tylko głównym księgowym budżetu, czy kreatywnym finansistą.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Cieśliński za Guzikiewicza

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie