Connect with us
  • Pożyczka na wakacje - Kasa Stefczyka - Goleniów

Goleniów

Transmisja w czasie zarazy

Goleniów. Parafia pw. Św. Katarzyny uruchomiła transmisję modlitw z parafialnego kościoła.

Opublikowane

w dniu

Instalacja odpowiedniego sprzętu zakończyła się wczoraj. Wierni mogą się włączyć on-line w to, co się w kościele dzieje za pomocą strony parafii lub bezpośrednio na kanale YuoTube https://youtu.be/m4GqnCVLi64 . Tę możliwość uczestniczenia w życiu parafii w czasie zarazy warto zapewnić szczególnie starszym parafianom, którzy w tej sprawie powinni liczyć na pomoc techniczną młodszych członków swoich rodzin.

O tym jak żyje parafia w czasach zarazy i jak w niej będą wyglądały nabożeństwa Wielkiego Tygodnia można się będzie dowiedzieć z rozmowy z ks. proboszczem Krzysztofem Musiałkiem TChr, którą zamieścimy na naszym portalu w ten weekend.

l.o.

Powiązane – „Święcenie pokarmów w samochodzie?

Goleniów

Szpital zamyka

Goleniów. Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie sp. z o.o. informuje, iż od dnia 02 sierpnia 2021 roku zamyka punkt szczepień w Centrum Aktywności Lokalnej w Goleniowie.

Opublikowane

w dniu

Wynika to z małego zainteresowania szczepieniami populacyjnymi Goleniowie.

Osoby zainteresowane szczepieniem będą mogły się teraz zapisać poprzez:

– rejestrację telefoniczną: 609007844 (od godziny 08:00 do godziny 15:00 od poniedziałku do piątku)

– infolinia, SMS, IVR,

– IKP.

Szczepienia odbywać się będą w punkcie szczepień populacyjnych w Szpitalnym Centrum Medycznym w Goleniowie sp. z o.o. (przy przychodni przyszpitalnej).

red.

powiązane – „Ojcowie Niepodległości” na Plantach”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Awaria

Goleniów. Nasz Czytelnik wskazuje na dziwne działania w sprawie awarii na ul. Słowackiego

Opublikowane

w dniu

„Witam
Przesyłam zdjęcia obrazujące dziurę przekształconą  w awarię i jej odkegłą naprawę.
Z poważaniem 
P.S Moje dane tylko i wyłącznie do wiadomości redakcji „

red.

powiązane – „Burmistrz odzyskał większość”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Burmistrz odzyskał większość

Goleniów. Dzięki głosom radnych z własnego klubu oraz Roberta Kuszyńskiego burmistrz otrzymał dzisiaj na sesji votum zaufania i absolutorium za rok 2020.

Opublikowane

w dniu

Głosów „za” było 11., a więc przynajmniej na te głosowania udało się burmistrzowi zorganizować jednoosobową większość, której od ponad roku nie miał w radzie miejskiej. Czy będzie ona trwała i czy ponownie będzie zależała od radnego Kuszyńskiego – nie wiadomo. Sesja wyjątkowo przebiegła bez żadnych głosów radnych w dyskusji przed głosowaniem votum zaufania i absolutorium .

Wcześniej Arkadiusz Malkowski przedstawił swój raport o stanie gminy, który sporządził odpłatnie na zlecenie gminy wraz ze swoim zespołem – podobnie jak w poprzednich w 2. latach. Chociaż to burmistrz formalnie powinien przygotować i przedstawić taki raport, Robert Krupowicz przysłuchiwał się tylko prelekcji Mlakowskiego i w tej spawie nawet nie zabrał głosu. Radni również o raporcie na sesji nie dyskutowali.

red.

powiązane ” Czynsz mocno w górę”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie