Connect with us

Aktualności

TIR tranzytowy

Ciężkie samochody ciężarowe spokojnie przejeżdżają nie niepokojone przez policję i Straż Miejską przez Goleniów, lekceważąc oznakowania, bo w ten sposób skracają sobie drogę.

Opublikowane

w dniu

Objazd miasta obwodnicą wschodnią jest dłuższy, więc kierowcy świadomie wybierają skrót przez miasto. Wprawdzie wiąże się to ze złamaniem przepisów, ale widocznie wiedzą, że nikt tego nie sprawdza. Oto przykład podany i sfotografowany przez naszego czytelnika z 29.09.2015 r. ok. godz. 13.00. TIR na polickich numerach rejestracyjnych wjechał od strony Wojska Polskiego, dojechał do pierwszego ronda i tam na chwilkę zatrzymał się przy znaku zakazujacym wjazdu do miasta samochodom o masie powyżej 12 ton i… pojechał dalej. Na skrzyżowaniu z ul. Słowackiego minął naszych dzielnych strażników miejskich i pojechał dalej – ul. Szkolną do przejazdu kolejowego, a potem w kierunku Helenowa. Skrót mu się udał i na pewno poleci go przez CB-radio kolegom…

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Menadżer skarbnikiem

Goleniów. Andrzej Cieśliński opuścił fotel prezesa PGK i przeniósł się do UMiG – jest nowym skarbnikiem gminy.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami podsumowuje swoja dwuletnia pracę w PGK, mówiąc o aktualnym stanie spółki i jej głównym zadaniu, czyli odbiorze gminnych śmieci. Druga część rozmowy traktuje o wyzwaniach jakie niesie ze sobą funkcja skarbnika. Cieśliński mówi nam dlaczego będąc „menadżerem do wynajęcia” przyjął propozycje burmistrza i czy będzie tylko głównym księgowym budżetu, czy kreatywnym finansistą.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Cieśliński za Guzikiewicza

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie