Connect with us

Goleniów

„Terytorialsi” przywieźli żywność

Goleniów. Dziś do PKPS w Goleniowie dotarły dwa transporty żywności: mleko, ser, makaron, konserwy, cukier, powidła, kasza, warzywa i szynka drobiowa.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gminna strona, dostarczyli je żołnierze 14. Brygady Wojsk Terytorialnych z Podjuch, wsparci przez studentów Akademii Wojsk Lądowych z Wrocławia. Żołnierze sprawnie rozładowali samochody i przenieśli żywność do magazynu PKPS, oszczędzając dużo pracy paniom pracującym w punkcie przy ul. Lipowej.
Żywność zapewnia Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym (FEAD). Już od poniedziałku będzie wydawana osobom skierowanym do PKPS przez gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.

red.

powiązane – „Wydają żywność”

Goleniów

Strażników przyjmą

Goleniów. Brakuje chętnych do pracy w Zakładzie Karnym w Goleniowie.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje Radio Szczecin, potrzeba aż 32 strażników działu ochrony –
zarobki na starcie to ponad 3 tysiące złotych na rękę. Poszukiwani też są instruktorzy działu kwatermistrzowskiego, wychowawcy działu penitencjarnego oraz pielęgniarki bądź pielęgniarze – tutaj zarobki na początku to prawie 3,4 tys. złotych netto.

Drugie tyle strażników może być przyjętych do Zakładu Karnego w Nowogardzie i jego oddziału zewnętrznego w Płotach.

red.

powiązane – „Zmiany w strukturach Zachodniopomorskiej Służby Więziennej”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Uwaga – przeniesienie przystanków

Goleniów. Nowa lokalizacja przystanków autobusów, busów i postój TAXI – będzie obowiązywała od poniedziałku, 24 stycznia 2022 r.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, pętla autobusowa, postój busów oraz postój taxi przeniesione zostaną na wyasfaltowany plac przy ul. Kazimierza Pułaskiego, w miejsce gdzie dawniej usytuowany był postój busów.

TYMCZASOWY DWORZEC ZOSTAJE W TEJ SAMEJ LOKALIZACJI z uwagi na brak kolizji z przebudową infrastruktury i zagospodarowania terenu.

red.

powiązane – „Dworzec tymczasowy – zmiana koncepcji”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Urząd ograniczony

Goleniów. Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie wprowadza ograniczenia w obsłudze interesantów.

Opublikowane

w dniu

Od dzisiaj, w Strefie Obsługi Interesanta mogą przebywać tylko 4 osoby, a w Urzędzie Stanu Cywilnego – 2 osoby. Obsługa będzie się odbywać na trzech stanowiskach tylko po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie.

red.

powiązane – „Gotowe, ale zamknięte”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie