Connect with us

Sport

„Tarcza” z pucharem

Sport. Zawodnicy goleniowskiego klubu strzeleckiego „Tarcza” LOK startowali w finale Ligi Młodzieżowej Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego w Starachowicach.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

W ścisłym finale wałczyło 8 najlepszych drużyn reprezentujących kluby z całej Polski w kategorii karabin i pistolet.

Drużyna w składzie Oliwia Żebiełowicz, Bartosz Buniak i Łukasz Kinder, rywalizując w kategorii pistolet, zdobyła srebrny puchar z trenerem Stanisławem Bogumiłem.

red.

powiązane – „Milion zmniejszony do 600 tysięcy”

Sport

Miting odwołany

Sport. Organizatorzy Międzynarodowego Mityngu Lekkoatletycznego Goleniów Athletics Park 2021 odwołali imprezę.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Zaplanowanego na 16 czerwca 2021 roku w Goleniowie mitingu nie będzie. Jak podaje OSiR „z przykrością informujemy o odwołaniu tej sportowej imprezy. Niestety panująca pandemia i występujące z tego powodu ograniczenia oraz niepewność działań w realizacji wydarzenia w pełnym zakresie z udziałem publiczności, brakiem możliwości zapewnienia realizacji działań promocji sponsorskiej a także trudnościami zapewnienia międzynarodowej obsady zawodniczej, zmusiły nas do odwołania tego mityngu. Mamy nadzieję, że kolejna edycja dojdzie do skutku.

Ubiegłoroczna edycja mitingu również została odwołana.

red.

powiązane – „Jak się odwołuje „Miting Bestsellera” i „Milę”?”

Kontynuuj czytanie

Sport

5000 m dla amatorów

Sport. OSiR planuje przeprowadzenie amatorskiego biegu na 5000 m podczas mistrzostw Polski.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Oto Komunikat nr 1 z dnia 9 marca 2021 r.:

„Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie jako organizator Mistrzostw Polski PZLA w biegu na 10000 metrów seniorów, informuje, że w dniu 24.04.2021 r. przed MP planuje zorganizować biegi na 5000 metrów kobiet i mężczyzn dla amatorów. Ilość biegów zależna będzie od ilości chętnych, jednak nie więcej niż łącznie 4 serie. W jednym biegu może wziąć udział maksymalnie 16 zawodników(czek). O zakwalifikowaniu do biegów decydować będą rekordy życiowe na dystansie 5000 m zgłaszających się zawodników (będą one weryfikowane).
Do biegów można zgłaszać się poprzez formularz elektroniczny dostępny na stronie MP w zakładce 5000 m amatorów. Opłata startowa wynosi 100 zł. Termin zgłoszeń 15.03-11.04.2021r. Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane. W dniu 13.04.2021r. ukaże się lista osób zakwalifikowanych do startu oraz szczegółowe informacje dotyczące startu i płatności za udział.
O szczegółach związanych z biegiem będziemy informować w kolejnych komunikatach. Osobą do kontaktu w sprawie biegu amatorów jest pan Jacek Kostrzeba tel. 601772170.

ZAPISY na stronie:
http://www.mp10000m.goleniow.pl/5000-m-amatorow-zapisy/”

red.

powiązane – „Lubczyna z bonem”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Rozmys mistrzem Polsk

Sport. Goleniów. Michał Rozmys z UKS Barnim Goleniów wygrał bieg na 3000 metrów i został halowym Mistrzem Polski na zawodach w Toruniu.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Wygrał z wynikiem 7:58.78. Srebrny medal halowych mistrzostw Polski , Rozmys zdobył na dystansie 1500 metrów ulegając tylko Marcinowi Lewandowskiemu.

red.

powiązane – „Milion zmniejszony do 600 tysięcy”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie