Connect with us

Aktualności

Szczęście masz w sobie

Przy nabitej po brzegi sali Goleniowskiego Domu Kultury, popularna goleniowska wokalistka Joanna Stanuch-Piotrowicz, śpiewała w piątek piosenki ze swojej debiutanckiej płyty zatytułowanej „Szczęście masz w sobie”.

Opublikowane

w dniu

Płyta ta to wspólny projekt Asi i Jarka Chilkiewicza, goleniowskiego gitarzysty grającego m.innymi z „Braćmi”. Składa się na nią10 autorskich piosenek, głównie goleniowskich twórców: teksty napisali Anna Ławicka, Joanna Stanuch-Piotrowicz i Robert Hajduk, muzykę – Jarosław Chilkiewicz, Mariusz Piotrowicz, Jacek Gałkiewicz i Marcin Trojanowicz.

Publiczność owacyjnie przyjęła zarówno wykonane podczas koncertu piosenki, jak i samych wykonawców. Nic dziwnego, Asia to nie tylko wspaniały głos, ale też szołmenka, błyskawicznie nawiązująca żywy kontakt z widownią. Podczas piątkowego koncertu w GDK, promującego płytę „Szczęście masz w sobie”, towarzyszyli jej: Jarek Chilkiewicz – gitara akustyczna i elektryczna, Kamil Żuchowski – gitara basowa, DoroDoro – gitara elektryczna oraz Kuba Fiszer – perkusja, chórki śpiewały Aleksandra Szachniuk i Ewelina Orlon.

Płyta, wydana dzięki wsparciu Gminy Goleniów, jest do kupienia w Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej (Brama Wolińska).

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie