Connect with us

Maszewo

Szczepienia – Maszewo

Maszewo. Dwa punkty w Maszewie przeprowadzą szczepienia.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, od dzisiaj rozpoczynają się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów. Stopniowo szczepionka przeciw COVID-19 będzie udostępniana kolejnym grupom wiekowym i zawodowym.

Zgodnie z informacją przekazaną przez Ministerstwo Zdrowia, dostępne są trzy kanały, za pośrednictwem, których można się zarejestrować na konkretny termin szczepienia:

przez telefon – dzwoniąc na bezpłatną i całodobową infolinię 989

online poprzez e-Rejestrację na pacjent.gov.pl

w wybranym punkcie szczepień:

  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Maszewie

ul. Kilińskiego 5, 72-130 Maszewo tel. 91 418 75 99

  • Eskulap Podstawowa Opieka Zdrowotna w Maszewie
    ul. Szkolna 10a/7, 72-130 Maszewo tel. +48 781 442 122

Osoby posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z ww. schorzeniami oraz osoby, które będą chciały zaszczepić się przeciw COVID-19, ale mają trudność z dotarciem do punktu szczepień, będą mogły skorzystać ze specjalnie zorganizowanego przez Gminę Maszewo transportu.

Zarejestrowani na szczepienie mieszkańcy mogą zgłaszać chęć skorzystania z dowozu, dzwoniąc do Urzędu Miejskiego w Maszewie w godzinach od 8:00 do 15:00 na numer tel. 91 402 33 80.

Uwaga!!!
Zgłoszenia dowozu należy dokonać najpóźniej dwa dni wcześniej przed wyznaczoną datą szczepienia.

red.

powiązane – „Szczepienia – Goleniów”

Maszewo

Miliony na kanalizację i oświetlenie

Maszewo.W sierpniu br. gmina wystąpiła z wnioskami o przyznanie środków w ramach Programu Inwestycji Strategicznych „Polski Ład”. Ogłoszono wyniki pierwszego naboru.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, gmina Maszewo otrzyma kwotę w wysokości 2 340 000,00 zł na realizację zadania pn. „Poprawa jakości i efektywności oświetlenia ulicznego na terenie gminy Maszewo” oraz 1 859 150,00 zł na zadanie pn. „Przebudowa sieci kanalizacyjnej w Dębicach”.

red.

powiązane – „Sprawstwo i wina udowodnione”

Kontynuuj czytanie

Maszewo

Dla Maszewa 260 tys zł.

Maszewo. Burmistrz odebrał czek o wartości 263 040 zł z rąk pełnomocnika rządu do Spraw Cyberbezpieczeństwa w obecności wojewody zachodniopomorskiego.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, środki te gmina zamierza wydać na sprzęt komputerowy, oprogramowanie i szkolenia oraz inne zakupy niezbędne do przygotowania urzędników do pracy z nowoczesnymi technologiami.

red.

powiązane – „Nowy kierownik OPS”

Kontynuuj czytanie

Maszewo

Nowy kierownik OPS

Maszewo. Ośrodek Pomocy Społecznej w Maszewie od 1 października ma nowego kierownika.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, została nim Joanna Pyza. Wcześniej zajmowała stanowisko zastępcy kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Dolicach.

red.

powiązane – „Zniszczone wiaty”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie