Connect with us

Aktualności

Święto policji

We wtorek, 5 lipca, w sali widowiskowej Goleniowskiego Domu Kultury odbyła się uroczysta gala z okazji obchodów Święta Policji. Na uroczystość przybył m.in. Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie podinsp. Jacek Cegieła.

Opublikowane

w dniu

W uroczystości wzięli udział policjanci, związkowcy, emeryci policyjni, pracownicy cywilni Policji, członkowie ich rodzin oraz przedstawiciele władz samorządowych, innych służb mundurowych, wymiaru sprawiedliwości oraz podmiotów wspierających działalność Policji.
Głównym punktem obchodów, było wręczenie aktów nominacji na wyższe stopnie policyjne oraz wręczenie odznaczeń. Postanowieniem Prezydenta RP, złoty medal za długoletnią służbę otrzymał podinsp. w stanie spoczynku Bogusław Borowski.
Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie podpisał 38 nominacji na wyższe stopnie policyjne funkcjonariuszom goleniowskiej jednostki.
Na stopień nadkomisarza awansowani zostali: Dariusz Kiedas, Marta Maciejuniec.
Na stopień aspiranta sztabowego:  Szymon Chmielniak, Grzegorz Cieślik, Dariusz Mazurowski, Radosław Podolak, Paweł Surma, Józef Szembel, Monika Wietrzykowska, Sebastian Źróbek.
Stopień starszego aspiranta otrzymali: Tomasz Domanowski, Julita Filipczuk, Marcin Jóźwik, Mariusz Karasiak, Andrzej Kułyniak, Krzysztof Limanowski, Błażej Olszewski, Zbigniew Roszyk, Ireneusz Smoliński, Kamil Stokłos, Agnieszka Szczyrba.
Aspirantem Policji zostali: Lilla Bawelska, Damian Denisiewicz.
Na młodszego aspiranta awansowali: Piotr Aulich, Łukasz Dawid, Paweł Grzelak, Małgorzata Kubacka, Marta Przybyłek Kowalczyk, Natalia Salasa.
Stopień sierżanta sztabowego otrzymali: Agnieszka Dobrowolska, Piotr Dygas, Anna Furmańczyk, Tomasz Michalski.
Na stopień starszego sierżanta mianowani zostali: Karol Kiziuk, Adam Zygmański.
Stopień sierżanta otrzymali: Natalia Brzezińska-Dolatowska, Mateusz Kotłowski, Grzegorz Wróblewski.
Za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie wyróżnił promesą nagrodową mł. asp. Jarosława Pastucha. Imiennymi ryngrafami, za sumienność, zaangażowanie i szczególny wkład pracy wyróżnione zostały przez Komendanta Wojewódzkiego również specjalistki ds. Nieletnich i Patologii goleniowskiej komendy – Magdalena Bieniek i Klaudia Gieryń.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie