Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Świetne wyniki, trybuny pełne kibiców

Szereg wyników na poziomie światowym, rekordy życiowe i krajowe oraz osiągnięte minima na mistrzostwa Europy, które odbędą się w tym roku w Berlinie – tak, w największym skrócie, wygląda podsumowanie pierwszej edycji lekkoatletycznego mityngu Bestseller Goleniów Athletics Park, który odbył się wczoraj na stadionie miejskim w Goleniowie.

Opublikowane

w dniu

Licznie przybyli na stadion kibice mieli okazję zobaczyć na żywo takie gwiazdy polskiego sportu jak Rafał Omelko, Patrycja Wyciszkiewicz, Iga Baumgart, Patryk Dobek, Joanna Linkiewicz czy Krystian Zalewski, a także gości spoza granic kraju, w tym aktualną wicemistrzynię olimpijską w biegu na 400 metrów przez płotki, czyli Dunkę Sarę Petersen. Punktem kulminacyjnym był bieg na nietypowym dystansie 2000 metrów z przeszkodami mężczyzn, przed którym goleniowianin Krystian Zalewski zapowiadał próbę pobicie rekordu Polski. Ten cel nie został osiągnięty, pierwszy linię mety minął Ismail Ibrahim z Dżibuti, Zalewski był jednak zadowolony ze swojego startu, bo z czasem 5:29.94 o około 7 sekund poprawił swój rekord życiowy.

Główną część zawodów prowadził jako spiker znany z TVP komentator Przemysław Babiarz. Więcej na ten temat w najbliższym wydaniu „Gazety Goleniowskiej”.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie