Connect with us

Nowogard

Strzelnica wirtualna

Nowogard. Nowe wyposażenie dla klas mundurowych I LO w Nowogardzie.

Opublikowane

w dniu

Powiat Goleniowski pozyskał kwotę 116.000 zł w Konkursie Ministra Obrony Narodowej pn. „Strzelnica w powiecie” na realizację zadań związanych z utworzeniem wirtualnej strzelnicy umożliwiającej prowadzenie zorganizowanego szkolenia strzeleckiego, w szczególności wśród młodzieży.

Jak podaje powiat, jej użytkownikami będzie młodzież szkolna klas mundurowych/oddziałów przygotowania wojskowego z I Liceum Ogólnokształcącego, członkowie organizacji proobronnych – Pierwsza Nowogardzka Grupa Strzelecka, komisariat policji w Nowogardzie oraz pracownicy służby więziennej w Nowogardzie.

Koszt całego zadania wyniósł 145.000 zł wraz z przygotowaniem pomieszczenia do zainstalowania „Systemu pojedynek”. Za całość zadania pozyskania środków, realizację zamówienia oraz odbiór i rozliczenia odpowiedzialna jest Jowita Pawlak specjalistka ds. pozyskiwania środków zewnętrznych w Starostwie Powiatowym, obecna dzisiaj na prezentacji projektu.

red.

powiązane – „Księga podatkowego wstydu”

Nowogard

Dewastacja w Wojcieszynie

Nowogard. Zdewastowano ogród przy kościele we wsi pod Nowogardem.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje Radio Szczecin, ktoś samochodem zniszczył ogrodzenie i teren przy świątyni w Wojcieszynie.

Sprawa została zgłoszona na policję. Mieszkańcy wsi proszą o informacje w celu ustalenia sprawców.
Kościół św. Jana Pawła II w Wojcieszynie zbudowano w ubiegłym roku z inicjatywy mieszkańców. A latem tego roku, urządzili oni wokół niego ogród.

red.

powiązane – „Wojcieszyn na antenie”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Choinka i wyścig

Nowogard. W niedzielę będzie rozświetlenie choinki i wyścig kolarski.

Opublikowane

w dniu

Więcej na plakatach.

red.

powiązane – „Będzie śledztwo”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Szukają pracowników

Nowogard. Zakład Karny w Nowogardzie pilnie poszukuje kandydatów do służby.

Opublikowane

w dniu

„Witam!

Bardzo proszę o bezpłatne umieszczenie na Państwa portalu ogłoszenia dot. naboru do służby w SW. Od dłuższego czasu borykamy się z brakiem kandydatów. Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc!

Uwaga!
Rozpoczęcie procedury kwalifikacyjnej NR XIX/2021 dla kandydatów do służby w Służbie Więziennej na terenie podległym Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Szczecinie.

W Zakładzie Karnym w Nowogardzie pilnie potrzebni są kandydaci na stanowiska: strażnik więzienny, młodszy referent/młodszy instruktor działu kwatermistrzowskiego lub oddziału zewnętrznego w Płotach, młodszy referent/młodszy instruktor-szef kuchni działu kwatermistrzowskiego lub oddziału zewnętrznego w Płotach oraz młodsza pielęgniarka/ młodszy pielęgniarz/ ratownik medyczny

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą zatrudnienia!

Z poważaniem,

kpt. Przemysław Sońtka
Rzecznik Prasowy Dyrektora
Zakładu Karnego w Nowogardzie”

red.

powiązane – „Będzie śledztwo”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie