Connect with us

Aktualności

Srebro goleniowskiego kulomiota

4 czerwca w Białogardzie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Lekkoatletyce. Jarosław Gościło z Gimnazjum nr 2 w Goleniowie zdobył na nich srebrny medal.

Opublikowane

w dniu

Jarek pchnął kulę na odległość 12,77 m. Bardzo dobrze spisali się inni zawodnicy i zawodniczki z naszego miasta: w skoku w dal Weronika Nowak zajęła czwarte miejsce z wynikiem 4,62 m., Aleksandra Idziaszczyk w biegu na 100 m – piąte miejsce z czasem 13,27 s, Bartosz Banasiak w biegu na 300 m piąte miejsce z wynikiem 39,71 s.

Tydzień wcześniej odbyły się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Biegach Rozstawnych. Uczniowie Gimnazjum nr 2 zdobyli dwa srebrne medale w sztafetach 4 x 100 m. Skład sztafety dziewcząt: K. Glinkowska, A. Idziaszczyk, W. Chrobocińska, P. Górska, P. Puchalska. Skład sztafety chłopców: B. Banasiak, W. Gutsche, M. Frańczak, J. Kaliszczuk.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Menadżer skarbnikiem

Goleniów. Andrzej Cieśliński opuścił fotel prezesa PGK i przeniósł się do UMiG – jest nowym skarbnikiem gminy.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami podsumowuje swoja dwuletnia pracę w PGK, mówiąc o aktualnym stanie spółki i jej głównym zadaniu, czyli odbiorze gminnych śmieci. Druga część rozmowy traktuje o wyzwaniach jakie niesie ze sobą funkcja skarbnika. Cieśliński mówi nam dlaczego będąc „menadżerem do wynajęcia” przyjął propozycje burmistrza i czy będzie tylko głównym księgowym budżetu, czy kreatywnym finansistą.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Cieśliński za Guzikiewicza

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie