Connect with us

Sport

Spotkanie ze złota medalistką

Sport. Martyna Jancelewicz zdobyła złoty medal Młodzieżowych Mistrzostw Europy w wadze do 81 kg.

Opublikowane

w dniu

W związku z tym sukcesem jej klub „Taurus” zaprasza spotkanie z mistrzynią Europy, a także do obejrzenia nowej siedziby klubu w sobotę 26 czerwca – dzień otwarty Klub Bokserski Taurus Goleniów. Od 15.00 zawodnicy na czele z Martyna Jancelewicz i trenerem Remigiusz Gajewski będą czekali na chętnych w budynku amfiteatru. Będzie można zobaczyć efekty remontu, a także podpatrzeć jak trenują młodzi bokserzy.

red.

powiązane – „Motocross Nowogard”

Sport

Piknik z olimpijczykami

Sport. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie zaprasza na piknik „LATO Z OLIMPIJCZYKAMI” z udziałem znakomitych sportowców i olimpijczyków.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje OSiR, Grażyna Rabsztyn, Jacek Wszoła, Marek Kolbowicz, Włodzimierz Lubański i Janusz Peciak, bedą gośćmi tego pikniku.
To niecodzienne sportowe wydarzenie odbędzie się 4 sierpnia na stadionie miejskim OSiR od godz. 17.00.

W programie:

  • konkurs wiedzy o sporcie
  • gry i zabawy sportowe z olimpijczykami
  • mecze 1×1
  • porady i zajęcia sportowe
  • trening na ergonometrze wioślarskim

To okazja spotkania się z wybitnymi polskimi sportowcami i olimpijczykami, okazja do zadawania pytań, wspólnego trenowania czy wykonania pamiątkowego zdjęcia.

Organizatorem spotkania jest Fundacja Zatrzymać Czas, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie oraz Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

red.

powiązane – „Burmistrz bez absolutorium”

Kontynuuj czytanie

Sport

Bez medalu

Sport. Michał Rozmys bez medalu lekkoatletycznych Mistrzostw Świata odbywających się w Eugene w Stanach Zjednoczonych.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje Radio Szczecin, zawodnik Barnima Goleniów zajął 10. miejsce w finałowym biegu na 1500 metrów. Michał Rozmys po tym występie nie ukrywał rozczarowania. – Podchodziłem tu z celem walki o miejsca 1-3, a celem był medal – mówił po biegu.

red.

powiązane – „Jutro finał z Rozmysem”

Kontynuuj czytanie

Sport

Jutro finał z Rozmysem

Sport. Michał Rozmys awansował do finału biegu na 1500 metrów podczas lekkoatletycznych Mistrzostw Świata odbywających się w Eugene w Stanach Zjednoczonych.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje Radio Szczecin, zawodnik Barnima Goleniów zajął szóste miejsce w swoim biegu półfinałowym i miał szósty czas półfinałów.

„Biegłem zgodnie z założeniami, czyli ruszyłem stosunkowo mocno. Starałem się zająć dobrą pozycję po 200 metrach, później ją utrzymać. Starałem się nie obiegać, nie szafować siłami i biec równo. Wbiec na ostatnie koło i trzymać ekipę, która była przede mną. Jest jeszcze zapas, więc jestem dobrej myśli, co do finału” – powiedział radiu Rozmys.

Finałowy bieg na 1500 metrów z udziałem Michała Rozmysa odbędzie się we wtorek.

red.

powiązane – „43. jednostki”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie