Connect with us

Aktualności

Sportowe dotacje

Większość samorządów z terenu naszego powiatu otrzyma z Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie fundusze przeznaczone na modernizację lokalnej bazy sportowej.

Opublikowane

w dniu

Umowy zostały podpisane w środę w urzędach gmin oraz starostwie, w imieniu Urzędu Marszałkowskiego parafował je wicemarszałek Jarosław Rzepa.

Wśród beneficjentów znalazły się:
* Gmina Goleniów – „Kontynuacja remontu sanitariów i toalet na przystani żeglarskiej w Lubczynie” – koszt całkowity: 60 tys. zł, wsparcie: 18,5 tys. zł,
* Powiat Goleniowski – „Modernizacja trybun w obiekcie hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Goleniowie przy ul. Niepodległości 1” – koszt całkowity: 40 tys. zł, wsparcie: 18,5 tys. zł
* Gmina Przybiernów – „Budowa siłowni zewnętrznej w Kartlewie” – koszt całkowity: 54,2 tys. zł, wsparcie: 18,5 tys. zł
* Gmina Osina – „Poprawa infrastruktury sportowej w Szkole Podstawowej w Osinie poprzez remont i wyposażenie sali do gimnastyki i gimnastyki korekcyjnej” – koszt całkowity: 34,8 tys. zł, wsparcie: 16 tys. zł
* Gmina Nowogard – „Wykonanie bieżni trójtorowej, skoczni w dal oraz rzutni do pchnięcia kulą” – koszt całkowity: 334,6 tys. zł, wsparcie: 18,5 tys. zł.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie