Connect with us

Przybiernów

Śmierć na drodze

PRZYBIERNÓW. Do śmiertelnego w skutkach wypadku doszło dzisiaj rano na drodze krajowej nr 3 pomiędzy Babigoszczą a Przybiernowem.

goleniowska.com

Opublikowane

w dniu

Po uderzeniu samochodu w drzewo zmarła jadąca nim kobieta. Do wypadku doszło na krajowej trójce w rejonie Przybiernowa. Poszkodowanych zostało także trzech mężczyzn z nią podróżujących.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Przybiernów

S3 Miękowo-Brzozowo

Przybiernów. S3 na tym odcinku powstaje zgodnie z planem.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Zarówno przebieg drogi głównej, dróg wspomagających oraz budowa obiektów inżynieryjnych są widoczne dla każdego przejeżdżającego. Większość prac koncentruje się w gminie Przybiernów. Na zdjęciach poniżej pokazujemy włączenie w obwodnicę Parłówka, węzeł Przybiernów oraz węzeł Babigoszcz.

red.

powiązane – „PRD Nowogard na S3”

Kontynuuj czytanie

Przybiernów

Fiszka inwestycyjna w Czarnogłowach

Przybiernów. Co to jest fiszka przedsięwzięcia inwestycyjnego?

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Na stronie gminy można przeczytać taka infomację:

„W dniu 17 czerwca 2020r. podpisana została umowa z Koszalińską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Koszalinie w zakresie usług społecznych w ramach projektu pn. „Rewitalizacja szansą na aktywną integrację”. W zakresie umowy wdrożone zostaną działania animacyjne służące włączeniu społeczności lokalnych w proces rewitalizacji oraz realizacja przedsięwzięcia inwestycyjnego wraz z wydarzeniem animacyjnym. Inicjatywa oparta jest na fiszce przedsięwzięcia inwestycyjnego o tytule „Budowa oświetlenia przy drodze do jeziora i terenu nad jeziorem w Czarnogłowach w celu zwiększenia bezpieczeństwa”. Gmina Przybiernów na realizację zadania otrzyma 21.500 zł z terminem zakończenia do 30.11.2020r. Pozostałe środki zapewnione zostaną z budżetu gminy.”

Ciekawe o co chodzi – czy w Czarnogłowach powstanie nowe oświetlenie, czy tylko jego tajemnicza fiszka?

red.

powiązane – „Korzystne wyburzenie”

Kontynuuj czytanie

Przybiernów

Korzystne wyburzenie

Przybiernów. Niedługo sfinalizują się losy wielkiego budynku i masztu telefonii komórkowej przy drodze S3 w Przybiernowie.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Oba obiekty stoją obok siebie. Maszt będzie w najbliższych dniach rozebrany i przeniesiony w inne miejsce. Natomiast wyburzenie wielkiego budynku (patrz zdjęcie wyżej), który nigdy nie był użytkowany nastąpi w najbliższych tygodniach. Jak się dowiedzieliśmy właściciel dostanie bardzo dobre odszkodowanie od skarbu państwa – jak duże, tego nikt nie chce ujawnić. W każdym razie od lat sprawa budzi kontrowersje i była wielokrotnie opisywana przez „Kurier Szczeciński”, który sugerował, że budynek powstał „pod odszkodowanie” – tak jak sąsiadująca z nim willa (zdjęcie poniżej). Jednak ta ostatnia finalnie znalazła się poza obrębem inwestycji i rozbierana na koszt skarbu państwa nie będzie.

red.

powiązane – „Droga zamknięta”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie