Connect with us

Aktualności

Słucha go cały świat

Bezprecedensowa w historii naszego miasta kariera staje, czy raczej stała się udziałem Doriana Tomasiaka, znanemu w branży muzycznej jako Tom Swoon. Słucha go obecnie cały świat.

Opublikowane

w dniu

O pierwszych poważnych krokach młodego DJ-a i producenta z Goleniowa w wielki muzyczny świat pisaliśmy już ponad rok temu. Od tego czasu, jak się okazuje, jego kariera stale nabiera rozpędu. Przekonać można się o tym choćby zaglądając na oficjalny facebookowy profil Toma Swoona (www.facebook.com/TomSwoon).
Liczba fanów na nim przekroczyła już 120 tysięcy. Jeszcze większe wrażenie robi przegląd tego, gdzie goleniowianin ostatnio grywa. Zdjęcia i zapowiedzi imprez odbywających się w Polsce są tu w zdecydowanej mniejszości, znacznie częściej pojawiają się nazwy dużych miast czy imprez w Stanach Zjednoczonych (20 czerwca czeka Doriana pierwszy występ w Las Vegas), Wielkiej Brytanii, ale też Nikaragui, Gwatemali, Meksyku, Kanadzie i wielu innych krajach. Bywał już też w Indiach czy na Malcie. Nie ma cienia wątpliwości, że w takiej skali nie zaistniał jeszcze żaden goleniowianin. Czapki z głów!

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie