Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Skuteczny rewanż, Tarnovia rozbita!

Koszykarze Gryfa Goleniów nie zwalniają tempa i odnoszą trzecie zwycięstwo w trzecim meczu rundy rewanżowej.

Opublikowane

w dniu

Gryf Goleniów – Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 73:54 (11:11/22:11/21:15/19:17) GRYF: Balcerek (13), Zarzeczny (12), Adamkiewicz (9), Żylak (9), Kulczyński (8), Żyłczyński (7), Soczewski (6), Bury (5), Musialski (4), Motyl (0), Jakubiszak (0). Mecz rozpoczął się od prowadzenia gospodarzy 9:2 po trzech minutach gry. Później jednak coś się zacięło i goście na półtorej minut przed przerwą wyszli na prowadzenie 11:9, jednak w końcówce dwa celne rzuty wolne Balcerka spowodowały, że po pierwszej kwarcie był remis po 11. Kluczowa okazała się druga kwarta wygrana przez gospodarzy 22:11 dzięki czemu na przerwę GRyf schodził prowadząc właśnie jedenastoma punktami.  Druga połowa to konsekwentna gra gospodarzy, którzy dobrze pracowali w obronie i skutecznie punktowali by w 4 minucie tej odsłony spotkania objąć już dwudziestopunktowe prowadzenie  (44:24). W czwartej kwarcie na moment goście zbliżyli się na jedenaście punktów, jednak szybko ekipa Gryfa odzyskała znaczącą przewagę.  Gryf zwyciężył Tarnovię Basket różnicą 19 oczek rewanżując się z zaliczką tym samym za porażkę z pierwszej rundy (-8) oraz kontynuując zwycięską passę w rundzie rewanżowej.  

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie