Connect with us

Aktualności

Skosił drzewo

O tym, że wsiadanie za kierownicę po przysłowiowym kielichu może skończyć się źle, przekonał się kilka dni temu jeden z mieszkańców Goleniowa. Swoją eskapadę zakończył na przydrożnym drzewie.

Opublikowane

w dniu

Kierowca białego lincolna panowanie nad pojazdem stracił w sobotę nad ranem, gdy wyjeżdżał z ul. Szczecińskiej na Norwida. Ewidentnie zbyt mocno nacisnął na pedał gazu, po wejściu w zakręt na asfalcie zostawił bowiem wyraźny ślad, a zatrzymał się dopiero w lesie.

Jak twierdzi Julita Filipczuk z Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie, taki obrót rzeczy dziwić nie powinien, bo po przybyciu na miejsce mundurowych 26-latek wychuchał w alkomat 1,7 promila. Na tym jednak nie skończyły się jego kłopoty, okazało się bowiem, że nie posiada on również prawa jazdy, a w kwietniu, prowadząc inny samochód, uderzył w słup energetyczny. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz kierowania pojazdami nawet na 10 lat.

Uszkodzone drzewo, dodajmy, do dzisiaj nie zostało usunięte, choć mocno pochyliło się nad jezdnią i przeszkadza jadącym od strony Szczecina kierowcom.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie