Connect with us

Aktualności

Siostra Anna pożegnała się z Goleniowem

W niedzielę, podczas południowej Mszy św., siostra Anna ze zgromadzenia Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii pożegnała się z parafią pw. św. Katarzyny i z Goleniowem. Za posługę w parafii, za głębokie świadectwo wiary, a przede wszystkim za pracę z młodzieżą, podziękował siostrze Annie ks. proboszcz Rafał Hoczek.

Opublikowane

w dniu

Siostra Anna Kraśner pracowała w Goleniowie 7 lat. Poza posługą w parafii, była katechetką w Gimnazjum nr 1 i prowadziła młodzieżową scholę. Parafianie, głównie młodzież, z żalem ją żegnali, przez czas swego pobytu w Goleniowie zyskała sobie bowiem ich niekłamaną sympatię.

– Zawsze będę was mieć w sercu i każdego dnia w swojej modlitwie będę dziękować Bogu za wszelkie dobro, jakie się wydarzyło tutaj w Goleniowie – powiedziała, żegnając się z księżmi od św. Katarzyny i parafianami.

Od 25 sierpnia siostra Anna pracować będzie w parafii pw. Świętego Ducha w Zielonej Górze.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie