Connect with us

Maszewo

Setne urodziny mieszkanki Maszewa

Maszewo. Dzisiaj Katarzyna Okunek mieszkanka Maszewa obchodziła piękny jubileusz – 100 lat!

Opublikowane

w dniu

Najstarsza Maszewianka urodziła się w 1920 roku, a z Maszewem związana jest od 1947. Z życzeniami do Jubilatki udali się Burmistrz Maszewa Paweł Piesio i Kierownik USC Anna Sroślak, którzy przekazali Pani Katarzynie, w imieniu władz samorządowych, list gratulacyjny, upominek oraz bukiet kwiatów.
Na ręce Solenizantki przekazano również gratulacje nadesłane przez Prezesa Rady Ministrów RP Mateusza Morawieckiego. Serdecznie gratulujemy i składamy życzenia zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności!

red.

powiązane – „100 lat”

Maszewo

Dla Maszewa 260 tys zł.

Maszewo. Burmistrz odebrał czek o wartości 263 040 zł z rąk pełnomocnika rządu do Spraw Cyberbezpieczeństwa w obecności wojewody zachodniopomorskiego.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, środki te gmina zamierza wydać na sprzęt komputerowy, oprogramowanie i szkolenia oraz inne zakupy niezbędne do przygotowania urzędników do pracy z nowoczesnymi technologiami.

red.

powiązane – „Nowy kierownik OPS”

Kontynuuj czytanie

Maszewo

Nowy kierownik OPS

Maszewo. Ośrodek Pomocy Społecznej w Maszewie od 1 października ma nowego kierownika.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, została nim Joanna Pyza. Wcześniej zajmowała stanowisko zastępcy kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Dolicach.

red.

powiązane – „Zniszczone wiaty”

Kontynuuj czytanie

Maszewo

Zniszczone wiaty

Maszewo. W ostatni weekend w Maszewie przy ul. Nowogardzkiej zniszczono dwie wiaty przystankowe.

Opublikowane

w dniu

Nieznani sprawcy wszystkie szyby popisali markerem. Sprawa została zgłoszona na policję. Wszystkich, którzy mogą mieć wiedzę o sprawcy tego wykroczenia, gmina prosi o kontakt z policją lub Urzędem Miejskim w Maszewie.

red.

powiązane – „Szpital w użytkowanie za… 5 tys zł”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie