Connect with us

Stepnica

Sesje bez publiczności bezprawnie?

Stepnica. W Stepnicy sesje i posiedzenia komisji mają się teraz odbywać bez publiczności – ale nie ma to uzasadnienie w prawie.

Opublikowane

w dniu

Komunikat w tej sprawie wydała przewodnicząca rady miejskiej (czytaj poniżej). Jak się okazuje temat był wczoraj omawiany w „Dzienniku Gazecie Prawnej” i jak się okazuje zdaniem prawników nie można zabronić mieszkańcom udziału w sesjach i komisjach. Ewentualnie może to zrobić wojewoda na podstawie sepcustawy.

Szanowni Państwo,

W związku z rozprzestrzenianiem się zachorowań wywołanych koronawirusem SARS-CoV-2 oraz w trosce o zdrowie społeczeństwa informuję, że sesje Rady Miejskiej w Stepnicy oraz posiedzenia Komisji do odwołania będą odbywały się bez udziału gości oraz publiczności. Sprawy, które chcieliby Państwo poruszyć na sesji, proszę przekazywać za pośrednictwem radnych lub drogą mailową radagminy@stepnica.pl . Jednocześnie odwołuję posiedzenia Komisji Rady zwołane na dzień 26 marca 2020 r. Osoby zainteresowane śledzeniem przebiegu sesji, mogą oglądać jej transmisję na żywo na stronie Biuletynu Informacji Publicznej w zakładce System Rada – Sesje Rady. Nagrania z przebiegu posiedzeń Rady Miejskiej można obejrzeć pod adresem http://stepnica.tv-polska.eu/

Proszę o wyrozumiałość i dostosowanie się do zaleceń.

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Stepnicy

Agnieszka Makowska

red.

powiązane – „Sesje odwołane”

Stepnica

Na plażę do Stepnicy

Stepnica. Gmina zapraszamy miłośników kąpieli słonecznych oraz kąpieli wodnych na stepnicką plażę z kąpieliskiem.

Opublikowane

w dniu

Powiewa tam Błękitna Flaga. Pogoda jest wspaniała, piasek niedawno nawieziony znad morza, woda czysta. Bezpieczeństwa strzegą ratownicy WOPR, a w wypożyczalni znajduje się zarówno sprzęt do pływania jak i do plażowania.

red.

powiązane – „Morski piasek na plażę”

Kontynuuj czytanie

Stepnica

Burmistrz z odznaką

Stepnica. Burmistrz Andrzej Wyganowski został odznaczony przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Odznaką Honorową „Za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego”.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, odznaka została wręczona przez wojewodę zachodniopomorskiego podczas uroczystości w dniu 12 lipca 2024 r. w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie.

red.

powiązane – „Promocyjnie po Zalewie”

Kontynuuj czytanie

Stepnica

Dni Stepnicy i regaty

Stepnica. Jutro rozpoczynają się Dni Stepnicy, a w sobotę XIII Regaty Stepnica.

Opublikowane

w dniu

Szczegóły na plakatach obok.

red.

powiązane – „Promocyjnie po Zalewie”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie