Connect with us

Nowogard

Senioriady

Nowogard. W minioną sobotę w Nowogardzie odbyła się kolejna edycja organizowanej od 2020 roku Senioriady – w najbliższą seniorzy będą rywalizowali w Goleniowie.

Opublikowane

w dniu

W zawodach wzięło udział siedem ekip z Nowogardu, Goleniowa, Dobrej i Mostów, a rywalizowały one w takich dyscyplinach jak rzut do tarczy, bieg z jajkiem, toczenie piłki lekarskiej czy piłka koszykowa w tunelu. Najważniejsza jednak, co oczywiste, była dobra zabawa i okazja do spotkania się w większym gronie.

Pierwsze miejsce w zawodach zajęła ekipa Seniorzy Bosman Nowogard, drugie nowogardzki Uniwersytet Trzeciego Wieku, trzecie – Uniwersytet Trzeciego Wieku z Goleniowa, a dalsze miejsca kolejno druga drużyna Seniorów Bosman Nowogard, Emeryci Mosty, Emeryci Nowogard i UTW Dobra.

18 marca podobny turniej odbędzie się w Goleniowie. Organizatorzy – Uniwersytet Trzeciego Wieku i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie zapraszają do kibicowania drużynom biorącym udział w Halowej Spartakiadzie Seniorów – 18 marca 2023r. sobota o godz. 11.00 w hali sportowej przy ul. C.K. Norwida 1A w Goleniowie. Celem spartakiady jest popularyzacja i upowszechnianie sportu wśród seniorów oraz promocja aktywnego trybu życia. Udział w zawodach potwierdziło 10 drużyn: UTW Kamień Pomorski, UTW Stargard, UTW Police, UTW Nowogard, UTW Goleniów, Bosman Nowogard, Klub Seniora Kliniska, Amazonki Goleniów, ZERiJ Goleniów i ZERiJ Mosty. Serdecznie zapraszamy

red.

powiązane – „Gdzie stanie pomnik Pileckiego?”

Nowogard

Facebook odblokowany

Nowogard. Gmina poinformowała dzisiaj, że wszystkie konta zablokowane na gminnej stronie Facebooka zostały dzisiaj oficjalnie odblokowane.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, teraz zasadą numer jeden jest równość i zapewnienie takiego samego dostępu do informacji dla wszystkich mieszkańców gminy – transparentność i otwarty dialog są kluczowe dla budowania silnej i zjednoczonej społeczności.
Od dzisiaj, każdy mieszkaniec gminy ma pełen dostęp do gminnej strony na fb, aby móc wyrażać swoje opinie, zadawać pytania i brać aktywny udział w dyskusjach dotyczących lokalnych spraw.
Blokady kont dotyczyły poprzedniej kadencji rady i burmistrza.

red.

powiązane – „Hulajnogą na wybory”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Wydatki do kontroli

Nowogard. Burmistrz podpisał umowę na przeprowadzenie kontroli wydatków w urzędzie miejskim w Nowogardzie.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje burmistrz, dotyczy ona lat 2021-2024Wyniki i jej wyniki będą znane pod koniec wakacji – wtedy zostaną podejęte kolejne kroki prawne.

red.

powiązane – „Hulajnogą na wybory”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Hulajnogą na wybory

Goleniów, Nowogard. Hulajnogami TIER w dniu wyborów do parlamentu europejskiego bezpłatnie.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje TIER Mobility Poland, którego hulajnogi są dostepne w Goleniowie i Nowogardzie, przejazdy do i z lokali wyborczych w dniu wyborów do parlamentu europejskiego będą bezpłatne. Użytkownicy mogą skorzystać z kodu promocyjnego EU2024VOTE, aby otrzymać dwa darmowe przejazdy do 10 minut każdy na wszystkich pojazdach Dott i TIER.

Jak skorzystać z promocji:

Otwórz menu boczne w aplikacji TIER.
Kliknij Vouchery.
Wpisz kod EU2024VOTE i naciśnij Użyj Kodu.
*Po pierwszych 10 minutach każdej jazdy obowiązuje standardowa cena za minutę.
Obowiązują warunki i zasady. Oferta jest dostępna od 6 do 9 czerwca i jest ważna przez 24 godziny od momentu jej aktywacji w krajach należących do Unii Europejskiej.

red.

powiązane – „1146 kąpieli”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie