Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Ścigają za torrenty

Do drzwi osób, które ściągnęły z sieci polską „komedię” pt. „Wkręceni” puka policja. Uwaga – z prokuratorskim nakazem przeszukania mieszkania! Dystrybutor filmu złożył wniosek o ściganie tych, którzy „dzieło” ściągnęli z internetu.

Opublikowane

w dniu

 Akcja jest bardzo szeroko zakrojona, prowadzona na terenie całego kraju. W tym i Goleniowa. Policjanci mają prawo przeszukania mieszkania osoby, którą dystrybutor wskazał jako potencjalnego przestępcę i szukania sprzętu komputerowego, który mógł posłużyć do ściągnięcia „dzieła filmowego”. W razie znalezienia takiego sprzętu jest on zabezpieczany do zbadania, co może potrwać całe tygodnie. Jeśli na komputerze zostaną znalezione ślady ściągnięcia „Wkręconych”, sprawcy grozi odpowiedzialność karna oraz zapłata niemałej kwoty na rzecz dystrybutora filmu.  Chodzi podobno o około 40 tysięcy osób, które pobrały film z internetu przy pomocy torrentu, co wiąże się z natychmiastowym udostępnieniem pobranego pliku innym użytkownikom sieci internetowej. Ścigane jest udostępnianie pliku.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie