Connect with us

Goleniów

Ścieżka w GPP

Wybrano wykonawcę ścieżki pieszo-rowerowej w Goleniowskim Parku Przemysłowym, wraz z jej doprowadzeniem do projektowanego przystanku kolejowego Goleniów GPP

goleniowska.com

Opublikowane

w dniu

Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma MAZUR SPRI, która zaproponowała cenę 4,4 mln zł. To o 600 tys. więcej, niż zakładał nasz kosztorys, ale trudno, trzeba to przyjąć do wiadomości i zwiększyć budżet inwestycji, na którą pozyskaliśmy 2,125 mln zł środków unijnych z Regionalnego Programu Operacyjnego województwa. Wykonawca ma cztery miesiące na przygotowanie dokumentacji budowlanej i uzyskanie wszystkich pozwoleń. Roboty budowlane mają się zakończyć w październiku.

Przeczytaj też:
Bezpieczniej w GPP
GPP bez inspektora

Goleniów

Ruszyły szczepienia

Goleniów. W przychodni POLMED pierwsi seniorzy zostali zaszczepieni.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Dzisiaj zaszczepiono 6 osób z grupy 80+ i tak na razie będzie codziennie do piątku – 30 szczepień tygodniowo. Podobne zasady obowiązują w pozostałych punktach szczepień w powiecie.

red.

powiązane – „Szczepienia – Goleniów”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

NIK skontroluje PGK?

Goleniów. Dyrektor delegatury Najwyższej Izby Kontroli w Szczecinie zapowiada kontrole w spółkach samorządowych.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

W poniedziałkowej rozmowie w programie TVP Szczecin „Spięcie”, dyrektor delegatury NIK w Szczecinie mówił o planowanych kontrolach w spółkach samorządowych – w tym goleniowskiej PGK. Jak powiedział znana mu jest skarga goleniowskich radnych na spółkę i nie wykluczył przeprowadzenia w niej kontroli.

red.

powiązane – „Czy PGK odpowiada za podwyżkę ceny śmieci?”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Mieszkaniec Podańska dyrektorem NIK w Szczecinie

Goleniów. Nowym dyrektorem delegatury Najwyższej Izby Kontroli w Szczecinie jest Marcin Stefaniak.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Wcześniej był szefem szczecińskiego oddziału IPN oraz dyrektorem generalnym w Instytutu Pamięci Narodowej. Potem przeszedł do NIK. Od lat mieszka z rodziną w podgoleniowskim Podańsku.

red.

powiązane – „Odpowiadamy za politykę historyczną państwa”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie