Connect with us

Maszewo

Samochody dla OSP Dębice i Nastazin

Maszewo. Jednostki OSP w Dębicach i w Nastazinie odebrały wczoraj promesy na nowe samochody ratowniczo- gaśnicze.

Opublikowane

w dniu

Uroczystość odbyła się w siedzibie Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim. Samochody sfinansowane będą z budżetu państwa oraz ze środków własnych i budżetu gminy Maszewo.
OSP Nastazin sfinansuje zakup wozu strażackiego z następujących źródeł: środki własne i z budżetu gminy Maszewo – 200 000 zł; środki finansowe z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji 380 000 zł; środki finansowe przekazywane przez zakłady ubezpieczeń – 180 000 zł, a OSP Dębice przy udziale środków z budżetu gminy Maszewo w wysokości 200 000 zł oraz dotacji budżetowej z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji 350 000 zł i środki finansowe pochodzące z NFOŚiGW/WFOŚiGW w wysokości 210 000 zł.

red.

powiązane – „Prawie 23 litry krwi”

Maszewo

Droga gotowa

Maszewo. Dzisiaj uroczyście otwarto drogę w Mieszkowie.

Opublikowane

w dniu

Droga w Mieszkowie na odcinku o długości 650 m została wyremontowana dzięki dofinansowaniu ze środków z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Inwestycja była realizowana od września do końca listopada 2021 r. przez firmę STRABAG SP. z o. o., a jej koszt wyniósł 1 006 409,99 zł z czego 489 903,46 zł to środki pochodzące z rządowego dofinansowania.

red.

powiązane – „Goleniów pierwszy, Osina ostatnia”

Kontynuuj czytanie

Maszewo

Koncert w Maszewie

Maszewo. Na najbliższą niedzielę zaplanowano koncert świąteczno – noworoczny.

Opublikowane

w dniu

Szczegóły na plakacie obok.

red.

powiązane – „Śledztwo w sprawie karpi”

Kontynuuj czytanie

Maszewo

Zakup dofinansowany

Maszewo. We wrześniu 2020 r. gmina złożyła wniosek o dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych zakupu nowego wozu asenizacyjnego.

Opublikowane

w dniu

Od 18 grudnia br. samochód jest już w gminie. Całkowity koszt zakupu samochodu to kwota 477 467,55 zł, z czego 450 000 zł to środki przyznane z Funduszu. Jest to kolejne wsparcie dla Zakładu Komunalnego w Maszewie. Kilka tygodni temu tabor zakładu został zasilony ciągnikiem.

red.

powiązane – „Śledztwo w sprawie karpi”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie