Connect with us

Nowogard

Rzecznik tymczasowy

Nowogard. Ewa Brzykcy jest tymczasowo rzecznikiem prasowym Urzędu Miejskiego w Nowogardzie.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Jak nam sama powiedziała, jeszcze nie może o sobie powiedzieć, że jest pełnoprawnym rzecznikiem, ponieważ trwa procedura konkursowa, która zakończy się pod koniec lipca. Jednak już w tej roli prezentowała niedawno gminny program in vitro (na zdjęciu druga z prawej).

Spośród samorządów naszego powiatu rzecznika prasowego (Cezary Martyniuk) ma burmistrz Krupowicz w Goleniowie i teraz burmistrz Czapla – jako rzeczniczkę burmistrza przedstawiał panią Brzykcy materiał filmowy o w/w programie.

red.

powiązane – „Krupowicz jak Czapla”

Kultura

Inauguracja w NDK

Nowogard. Na 10 września br Nowogardzki Dom Kultury zapowiada inaugurację roku kulturalno-oświatowego.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Podczas spotkania przybliżone zostaną sylwetki instruktorów oraz działalność pracowni i zespołów. Start godz. 17:00, sala widowiskowa NDK.

red.

powiązane – „Lato przeniesione na… jesień”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

75 lat parafii

Nowogard. Mija 75 lat od ustanowienia Parafii Rzymskokatolickiej pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Nowogardzie.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Pierwszym proboszczem po II wojnie światowej jest był ksiądz Bogdan Szczepanowski z Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. Obecnie jest nim ks. Grzegorz Legutko. Uroczysta Msza święta, w związku z obchodami jubileuszu w parafii, odbyła się wczoraj o godzinie 11.00 pod przewodnictwem ks. biskupa Henryka Wejmana oraz z prelekcją historyczną ks. prof. Bernarda Kołodzieja TChr.

red.

powiązane – „Rocznica Krwawej Niedzieli”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Jedna osoba na kwarantannie

Nowogard. W nowym powiatowym obiekcie kwarantanny zbiorowej w nowogardzkim hotelu „Kamena” przebywa już jedna osoba.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Taką informacje podaje gmina Nowogard. Hotel „Kamena” jest od 27 lipca wydzierżawiony przez powiat do końca roku za 3 tys zł miesięcznie na obiekt kwarantanny zbiorowej. Poprzedni obiekt kwarantanny,Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Nowogardzie,  jest w remoncie.

red.

powiązane – „Wojewoda chciał ukarania starosty”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie