Connect with us

Aktualności

RPO z wizytą w Goleniowie

Nie wiesz, czy fundusze europejskie są dla ciebie? Myślisz o założeniu własnego biznesu, ale potrzebujesz pieniędzy na start? W czwartek, 13 sierpnia, na te pytania odpowiadać będą konsultanci.

Opublikowane

w dniu

W specjalnej strefie informacyjnej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, która stanie przed Urzędem Gminy i Miasta Goleniów, mieszkańcy dowiedzą się wszystkiego o nowej perspektywie finansowej. Na pytania będą odpowiadać przedstawiciele Punktu Informacji o Funduszach Europejskich, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie, Biura Prosument oraz doradcy energetyczni. Będzie to dobra okazja, by uzyskać informacje o możliwościach pozyskania wsparcia np. na założenie własnej działalności gospodarczej, projekty proekologiczne czy działania termomodernizacyjne. Stoisko informacyjne będzie czynne od godziny 11 do 14 przy placu Lotników 1.
Tego dnia także przedsiębiorcy, samorządowcy i członkowie organizacji pozarządowych z powiatów łobeskiego i goleniowskiego będą rozmawiać o możliwościach pozyskania dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020. W spotkaniu uczestniczyć będzie m.in. marszałek województwa Olgierd Geblewicz oraz przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie, Północnej Izby Gospodarczej, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie. W trakcie spotkania zostaną przedstawione instrumenty wsparcia na rzecz rozwoju gospodarczego, kapitału społecznego oraz infrastruktury technicznej, ochrony środowiska, publicznej. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11 w hotelu Duet w Goleniowie (ul. Maszewska 19).

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie