Connect with us

Aktualności

Rozkręcili się nasi tancerze

Tancerze z goleniowskiej Szkoły Tańca „Prestige” sięgnęli po kolejne sukcesy. Tym razem na Mistrzostwach Polski Północnej w Koronowie.

Opublikowane

w dniu

Mistrzostwa Polski Północnej miały miejsce w ubiegłym tygodniu. Do Koronowa koło Bydgoszczy pojechały 4 pary z Goleniowa. Eryk Jaśkiewicz i Natalia Różewska w kategorii 12-13 w klasie tanecznej C, w tańcach latynoamerykańskich zajęli 2. miejsce, natomiast w kategorii 12-13 Open Latin uplasowali się na 4. pozycji, ocierając się o podium MPP. Jakub Lewandowski i Kamila Glinkowska zaliczyli udany start w kategorii 12-13 D. Wygrali tę konkurencję pokonując 10 par. Bezkonkurencyjną parą w swoich kategoriach okazali się Miłosz Bienioszek i Aleksandra Kobielska. W kategorii 14-15 B Latin wygrali, pokonując 11 par, natomiast w konkurencji 14-15 Open Latin pokonali 17 par i tym samym zostali mistrzami Polski Północnej. Po raz pierwszy na turnieju w nowym zestawieniu zatańczyli Michał Jarzyna i Monika Śliwińska. Pierwszy swój wspólny występ mogą zaliczyć do bardzo udanych. W kategorii Młodzież U-21 Latin zajęli 2. pozycję, otrzymując tytuł wicemistrzów Polski Północnej.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie