Connect with us

Sport

Rowerowe obejście mariny w Lubczynie

Sport. Powstanie długo oczekiwane rowerowe obejście mariny w Lubczynie.

Opublikowane

w dniu

Najnowsze przedsięwzięcie województwa zachodniopomorskiego to ogłoszony właśnie przetarg na budowę i oznakowanie ścieżek rowerowych w gminach: Goleniów, Stepnica. Dwa odcinki zaplanowano wzdłuż DW 111 pomiędzy miejscowościami Krępsko i Budzeń – 4,22 km. Powstanie również długo oczekiwane obejście mariny w Lubczynie – 0,18 km. Projektowane drogi rowerowe będą miały nawierzchnię bitumiczną i szerokość 2-2,5 m. Odcinki wyznaczone do oznakowania to: Czarnocin – Stepnica, Stepnica – Modrzewie.

Termin składania ofert w przetargu mija 12 sierpnia (do godz. 10). Zadanie ma być wykonane w ciągu 300 dni od podpisania umowy.

red.

powiązane „Szlak rowerowy do Lubczyny”goleniowska.com/szlak-rowerowy-do-lubczyny/

Sport

Turniej oldbojów

Sport. W sobotę 22 czerwca na stadionie w Nowogardzie zagrają oldboje.

Opublikowane

w dniu

Szczegóły na plakacie obok.

red.

powiązane – „Będzie rękaw na lotnisku”

Kontynuuj czytanie

Sport

Wygrał triathlon

Sport. Jacek Rybarczyk z Goleniowa ze złotym medalem na JBL Triathlon Sieraków

Opublikowane

w dniu

Przez cały ostatni weekend maja nad jeziorem Jaroszewskim w Sierakowie triathloniści mierzyli się w kultowych zawodach JBL Triathlon Sieraków. Start był zdecydowanie udany dla Jacka Rybarczyka z Goleniowa, który wywalczył złoty medal w kategorii 50-59 lat mężczyzn na dystansie sprinterskim.

Podczas tegorocznej edycji rywalizacja odbyła się na trzech dystansach indywidualnych (112,99 km, 56,5 km oraz 28,25 km) oraz na jednym dystansie drużynowym (56,5 km).

red.

powiązane – „Nowe przystanki i biletomaty”

Kontynuuj czytanie

Sport

Mistrzostwa i bieg Super Mamy

Sport. W dniach 25-26 maja 2024. na stadionie miejskim OSiR odbędą się Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce U18 i U20 organizowane przez Zachodniopomorski Związek Lekkiej Atletyki…

Opublikowane

w dniu

…a jutro bieg Super Mamy (szczegóły na plakacie obok).

Jak podaje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie na czas odbywania się zawodów murawa główna na stadionie i bieżnia, zostają wyłączone z użytkowania. Zapraszamy do kibicowania.

red.

powiązane – „Karty rozdane, czas na rozgrywkę”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie