Connect with us

Aktualności

Rodzinny piknik w parku

Na pierwsze rodzinne piknikowanie w parku miejskim przy ul. Szczecińskiej zaprasza Goleniowski Dom Kultury.

Opublikowane

w dniu

22 czerwca wystarczy zapakować w koszyk ulubione smakołyki, a na miejscu na uczestników zabawy czekać będą już między innymi warsztaty dla rodziców i dzieci, w trakcie których będzie można poznać taniec irlandzki, nauczyć się rozpalać ogień od krzesiwa, wykonać indiański łapacz snów, zobaczyć psi pokaz, pojeździć na rowerze, spróbować sił w slackline czy wziąć udział w zajęciach cyrkowych i grze rowerowej (informacji na ten temat udziela Adam Gulbinowicz – tel. 798528687). Dla każdego coś miłego, tym bardziej, że odpocząć będzie można w hamaku bądź na leżaku w urządzonej specjalnie na tę okazję strefie relaksu.
Kulinarnych inspiracji na wakacyjne piknikowanie dostarczy pokaz gotowania przygotowany przez uczestnika VII sezonu programu „Masterchef” – goleniowianina Arkadiusza Prunesti, a piknik zakończą pierwsze koncerty z serii „Serce Miasta” na plenerowej scenie wystąpi miejscowy folkowy Alepak oraz bardziej znany Sklep z Ptasimi Piórami.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

W piątek nadzwyczajna sesja śmieciowa.

W najbliższy piątek radni spotkają się na nadzwyczajnej sesji zwołanej na wniosek burmistrza.

Opublikowane

w dniu

Tematem będą propozycje uchwał przygotowane przez burmistrza mające rozwiązać „kryzys śmieciowy”. Sesja rozpocznie się o 9:00.

Kolejny tydzień Goleniów i gmina coraz bardziej „zatapiają” się w nieodbieranych śmieciach. Najbardziej widoczne to jest na ulicach gdzie uliczne kosze są mocno przepełnione.

Gdyby taka sytuacja potrwała jeszcze dłużej gminie grozi zarząd komisaryczny, który może wprowadzić Wojewoda.

powiązane – „PGK – w każdej chwili jesteśmy gotowi odbierać śmieci”

red.

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie