Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Rockowe afterparty

Piątkowy koncert w goleniowskim amfiteatrze będzie muzycznym podziękowaniem dla wszystkich, którzy wsparli czerwcowy festiwal Rock Hard Ride Free. Wpływy z koncertu będą przeznaczone na ratowanie finansowego bilansu tamtej imprezy.

Opublikowane

w dniu

 Festiwal Rock Hard Ride Free, który w czerwcu odbył się na terenie GPP był udany pod każdym względem, z wyjątkiem finansowego. Gwiazdy takie jak Saxon, Behemoth, Candlemass, świetna organizacja, bardzo dobre opinie służb nadzorujących imprezy masowe, doskonałe nagłośnienie i profesjonalna scena. I tylko publiczności, a więc i wpływów z biletów było mniej, niż zakładano. Gdyby zjawiło się około tysiąc osób więcej, impreza by się „wyzerowała”. Tysiąca zabrakło, w bilansie pojawiła się dziura szacowana na około 100 tysięcy złotych. Organizatorzy nie załamują rąk. Piątkowy koncert da wpływy z biletów, które zostaną przeznaczone na zmniejszenie deficytu czerwcowego festiwalu. Wszyscy wykonawcy, którzy w piątek pojawią się na scenie nie wezmą grosza honorarium. A na scenie pojawią się: Night Crawlers: Olek Różanek (Chorzy), Jarek Chilkiewicz (Bracia), Szymon Synówka (Quo Vadis), Sławek Łunkiewicz; goście: Titus z Acid Drinkers (!), Krzysiek „Zalef” Zalewski, Iggy Gvadera (Anti Tank Nun), Skaya (Quo Vadis), Asia Stanuch; support: goleniowska młodzież ze Slaveout (heavy metal) Początek koncertu – piątek 9 września, godzina 20.00. Bilety w cenie 19 złotych do kupienia będą przed koncertem.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie