Connect with us

Sport

Remonty boisk

Stepnica. Gmina otrzmała wsparcie na remont infrastruktury sportowej w Stepnicy i Racimierzu.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Sport

Zalewski 34, ale z rekordem

Sport. Rozegrane w sobotę Gdyni mistrzostwa świata w półmaratonie były najlepszymi w 28-letniej historii tych zawodów. Pobito rekord globu, poprawiono 4 rekordy mistrzostw świata oraz 22 rekordy krajowe – w tym przez Krystiana Zalewskiego.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Poprawił on stary rekord o… 3 sekundy, uzyskując wynik 1:01.32. Wystarczyło to do zajęcia 34. miejsca, ale poziom tych zawodów był . wysoki – drugi raz w historii aż 10 biegaczy na tych samych zawodach uzyskało rezultaty poniżej 1 godziny.

red.

powiązane – „Mistrz Zalewski”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Pazdan z medalem dla „Taursa”

Goleniów. Do półfinału bokserskich XXVIII Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Grudziądzu doszedł zawodnik goleniowskiego klubu „Taurus”.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Osiągnięcie Jacka Pazdana to pierwszy w historii klubu medal na imprezie tej rangi.

red.

powiązane – „„Taurus” po „Bramie””

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Regaty w Nowogardzie

Nowogard. 3 października 2020 r. na Jeziorze Nowogardzkim odbyły się IV Regaty o Puchar Starosty Goleniowskiego w klasie Optimist.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Regaty były współorganizowane wspólnie z Klubem Żeglarskim „KNAGA”. Jak podaje powiat, rozegrano w sumie 4 biegi przy świetnych warunkach pogodowych do żeglowania. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli regaty wykazali się dużą odwagą, ambicją oraz wolą walki i otrzymali z rąk Wicestarosty Goleniowskiego Tomasza Kulinicza dyplomy. Dzieci, które zajęły trzy pierwsze miejsca w regatach otrzymały puchary oraz nagrody rzeczowe. Resztę niedzielnego popołudnia dzieci spędziły przy wspólnym grillowaniu wraz z rodzicami i opiekunami.

red.

powiązane – „II LO ma bieżnię”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie