Connect with us

Aktualności

Rebranding Krupowicza

Po przegranej w pierwszej turze Robert Krupowicz i jego sympatycy znacznie zwiększyli swoją aktywność w przekonywaniu wyborców. Jednym z elementów kampanii wizerunkowej są nowe plakaty wyborcze.

Opublikowane

w dniu

Te profesjonalne wizerunki Krupowicza pojawiły się na wielkoformatowych nośnikach w wielu miejscach miasta. Rzuca się w oczy zupełnie nowa kolorystyka w stylu Orange oraz brak jakichkolwiek widocznych graficznych i merytorycznych odniesień do Platformy Obywatelskiej – ani znaczka PO, ani charakterystycznych dla tej partii niebieskości i pomarańczy. Jedynie w prawym dolnym rogu jest małymi literkami podana informacja, że "materiał jest sfinansowany przez KW Platforma Obywatelska RP". Mimo to, w dalszym ciągu gdzieniegdzie wiszą też plakaty Krupowicza z pierwszej fazy kampanii wyborczej – ze znaczkiem i w tonacji PO. Tak więc mamy kandydata niebędącego członkiem PO, popieranego i finansowanego przez KW tej partii, a promowanego teraz w wersji wash and go – partyjny i niezależny zarazem?

Co ciekawe, logo PO pojawiło się na ozdobionej nowym wizerunkiem R. Krupowicza kawie, którą ten ostatnio rozdaje mieszkańcom gminy.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

W piątek nadzwyczajna sesja śmieciowa.

W najbliższy piątek radni spotkają się na nadzwyczajnej sesji zwołanej na wniosek burmistrza.

Opublikowane

w dniu

Tematem będą propozycje uchwał przygotowane przez burmistrza mające rozwiązać „kryzys śmieciowy”. Sesja rozpocznie się o 9:00.

Kolejny tydzień Goleniów i gmina coraz bardziej „zatapiają” się w nieodbieranych śmieciach. Najbardziej widoczne to jest na ulicach gdzie uliczne kosze są mocno przepełnione.

Gdyby taka sytuacja potrwała jeszcze dłużej gminie grozi zarząd komisaryczny, który może wprowadzić Wojewoda.

powiązane – „PGK – w każdej chwili jesteśmy gotowi odbierać śmieci”

red.

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie