Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Razem z Gryfem po awans

Sobota 18 marca to kolejna data, która może zapisać się w historii Klubu Koszykówki Gryf Goleniów. To dziś beniaminek II ligi stanie przed szansą wywalczenia awansu do 2. rundy play off walki o awans na zaplecze ekstraklasy!

Opublikowane

w dniu

Goleniowianie prowadzą z Domino Inowrocław po triumfie w pierwszym spotkaniu rozegranym przed tygodniem (53:50) w rywalizacji do dwóch zwycięstw 1:0. Pierwszy mecz nie należał do łatwych, jednak mimo „gorszego” ewidentnie dnia zawodnicy Gryfa pokazali charakter i wolę walki dzięki czemu mimo trudności pokonali przeciwników. Teraz czas na mecz nr 2. Jeśli goleniowianie go wygrają zameldują się w 2. rundzie play off. Jeśli przegrają o awansie zadecyduje trzeci mecz, który ewentualnie odbędzie się w środę 22 marca w Goleniowie.  Z uwagi na dużą stawkę sobotniego spotkania klubowi działacze przygotowali specjalną ofertę dla kibiców pt. „Razem z Gryfem po awans”. Od godziny 10 do późnego wieczora w klubowych social mediach, będą pojawiały się zarówno materiały zapowiadające to spotkanie, jak i później relacja korespondenta z wyjazdu oraz hali w Inowrocławiu, a wszystko zakończy pomeczowa relacja i wypowiedzi. Wszystko będzie ogólnie dostępne za pośrednictwem www.twitter.com/GryfGoleniow  oraz www.facebook.com/GryfGoleniow   PROGRAM RELACJI: Godz. 10.00 (9H30M do meczu):The best of… – skrót z najlepszymi akcjami Gryfa z meczu nr 1 play off Godz. 11.30 (8H do meczu): Pół żartem, pół serio – najlepsze memy z meczu  nr 1 play off Godz. 13.00 (6H30M do meczu): Gryf vs Domino w statystykach Godz. 14.30 (5H do meczu): Gryf w drodze do Inowrocławia – 1. raport prosto z trasy. Godz. 16.00 (3H30M do meczu): Trzy pytania do… – przedmeczowy wywiad. Godz. 17.00 (2H30M do meczu): Gryf w drodze do Inowrocławia – 2. raport prosto z trasy. Godz. 19.00 (0H30M do meczu): Meldunek z hali w Inowrocławiu – part1 Godz. 19.27 (0H03M do meczu): Oficjalna prezentacja drużyny Gryfa. Godz. 19.30: relacja z meczu (www.pzkosz.pl) Godz. 22.00: Relacja z meczu  Godz. 22.30: Pomeczowe wypowiedzi

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie