Connect with us

Aktualności

Radny przekopie

NOWOGARD. Sporym zainteresowaniem cieszyła się propozycja nowogardzkiego radnego Michała Wiatra. Przeprowadził licytację na rzecz WOŚP, zaoferował własnoręczne przekopanie ogródka. Zrobi to za 1225 złotych.

Opublikowane

w dniu

 Radny gotów był stanąć z łopatą do pracy już za 60 zł, nie pytając o powierzchnię ogrodu. Oryginalna licytacja została zauważona nawet przez ogólnopolskie media, może dlatego usługa pana radnego zostanie wykonana za niebanalną cenę 1225 zł.  Rok temu radny Wiatr przeprowadził podobną licytację, podjął się wykoszenia trawnika. Usługę wykonał, zastrzeżeń do jakości pracy nie było. W tym roku praca będzie cięższa, na razie nie wiadomo, jak duży ogród Wiatr będzie wiosną przekowywał. Oferta burmistrza Roberta Czapli (dzień urzędowania w jego gabinecie) nie okazała się tak interesująca. Cena wywoławcza – 100 zł – została przebita do poziomu 522 zł. Jak podał oficjalny portal www.nowogard.pl, licytację wygrał pewien "gość z Kielc".

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Menadżer skarbnikiem

Goleniów. Andrzej Cieśliński opuścił fotel prezesa PGK i przeniósł się do UMiG – jest nowym skarbnikiem gminy.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami podsumowuje swoja dwuletnia pracę w PGK, mówiąc o aktualnym stanie spółki i jej głównym zadaniu, czyli odbiorze gminnych śmieci. Druga część rozmowy traktuje o wyzwaniach jakie niesie ze sobą funkcja skarbnika. Cieśliński mówi nam dlaczego będąc „menadżerem do wynajęcia” przyjął propozycje burmistrza i czy będzie tylko głównym księgowym budżetu, czy kreatywnym finansistą.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Cieśliński za Guzikiewicza

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie