Connect with us

Stepnica

Rada Wyganowskiego

Stepnica. Komitet wyborczy Andrzeja Wyganowskiego ma w nowe4j radzie 13 radych.

Opublikowane

w dniu

Oto wyniki i nowi radni:

KWW A. Wyganowskiego – 86,67%

M. Nowakowski, K. Wrzosek, M. Grzelak, M. Brzozowski, A. Makowska, A. Kaliska, M. Kleszcz, Z. Kędzierski, A. Dąbrowska, M. Dąbrowski, P. Milkiewicz, A. Domagała, A. Potomska.

KWW A. Weresa – 6,67%

A. Weres

KKW Trzecia Droga – 6,67%

M. Garncarek

red.

Stepnica

Sołtys wyróżniona

Stepnica. Na tegorocznej Gali Sołtysa w Przelewicach w sobotę 18 maja, wyróżnienie odebrała sołtys z sołectwa Czarnocin.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, sołtys Anna Potomska, wyróżnieniona została jako jedna z dwudziestu – na 247 wniosków z naszego województwa. Pani Anna sołtysem jest już 3 kadencję i doskonale sprawdza się w tej roli. Zawsze dba o interes swojej miejscowości i jej mieszkańców, aktywnie uczestniczy w naradach sołeckich, organizuje imprezy sołeckie, akcje sprzątania swojej miejscowości i wiele innych inicjatyw mających na celu poprawę jakości życia mieszkańców. Prowadzi Fanpage swojego sołectwa, a dzięki jej inicjatywie w ostatnim czasie odnowiono muszlę koncertową i zrewitalizowano park w Czarnocinie w ramach grantów sołeckich.

red.

powiązane – „Gmina sprzedaje place zabaw”

Kontynuuj czytanie

Stepnica

Rowerem dookoła zalewu

Stepnica. Już w ten weekend w dniach 18-19 maja 2024 r. odbędzie się druga edycja Wyścig Dookoła Zalewu Szczecińskiego.

Opublikowane

w dniu

Trasa 300 km do pokonania w czasie 36 godzin, wiedzie przez dwa kraje z rozmaitością krajobrazów – także tymi znajdującymi się na terenie gminy Stepnica. Bazą zawodów jest Frajda Szkoła Aktywnego Wypoczynku w Czarnocinie.

red.

powiązane – „Gmina sprzedaje place zabaw”

Kontynuuj czytanie

Stepnica

Gmina sprzedaje place zabaw

Stepnica. Można je kupić za 1500 zł każdy.

Opublikowane

w dniu

Miomo, że w ogłoszeniu jest dokładnie mowa o „placach zabaw”, to w rzeczywistości chodzi o urządzenia do zabawy znajdujące się na nich. W sumie gmina sprzedaje takie komplety urządzeń stojące na 12 placach zabaw – Stepnicy, Gąsierzynie, Kopicach, Czarnocinie, Widzieńsku, Budzieniu, Jarszewku, Łące, Zarnowie, Zarnówku, Zielonczynie i Miłowie.

red.

powiązane – „Weterynarz i zootechnik”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie