Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Rada nie odwołana – zalecenia niewykonane

Zebranie grupy członkowskich Banku Spółdzielczego w Goleniowie nie odwołały wszystkich członków rady nadzorczej banku, co oznacza, że zalecenia organów nadzoru finansowego nie zostały wykonane.

Opublikowane

w dniu

Ostatnie z serii zebrań członkowskich odbyło się w środę 31.01.br w Węgorzynie, gdzie członkowie postanowili nie odwoływać swojego przedstawiciela w radzie nadzorczej Jana Mazuro. Zebranie członkowskie w Łobzie 29.01.br miało tak burzliwy przebieg, że nawet nie doszło do głosowania nad odwołaniem Katarzyny Dec. W miniony piątek 26.01.br grupa członkowska z Chociwla też nie odwołała swoich przedstawicieli w radzie nadzorczej – Macieja Milewskiego i Adama Gumnego. Natomiast w Maszewie w dn. 25.01.br rezygnację z członkostwa w radzie złożył Czesław Siwek i w jego miejsce został wybrany Stefan Miroń. Drugiego przedstawiciela z Maszewa w radzie Romana Jasińskiego nie udało się odwołać.

W sumie zebrania członkowskie wszystkich grup członkowskich banku nie odwołały nikogo ze swoich przedstawicieli w radzie nadzorczej. Ponieważ jednak rezygnację z członkostwa w radzie złożyli panowie Garguliński (Nowogard) i Siwek (Maszewo), w ich miejsce do rady nadzorczej banku weszli Adam Fedeńczak (Nowogard) i Stefan Miroń (Maszewo). Reszta składu rady nie uległa zmianie.

Nie wiadomo, jak teraz zachowają się organy nadzoru bankowego, które zaleciły odwołanie wszystkich członków rady nadzorczej Banku Spółdzielczego, ponieważ ta rada nie daje rękojmi należytego wykonywania swoich obowiązków.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie