Aktualności
Rada nie chce, burmistrz… zrobi
Dość nieoczekiwany finał ma opisywana wcześniej przez sprawa lokalizacji plenerowej siłowni na goleniowskim osiedlu Helenów. Okazuje się, że zapowiedziane przez burmistrza Roberta Krupowicza konsultacje społeczne przeprowadzone zostaną… wbrew woli Rady Osiedla.

Aktualności
Usługi zastąpią służbę
Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.
Aktualności
Z bankowości do PGK
Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.
Aktualności
Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba
Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.
-
Goleniów2 tygodnie temu
Pożegnanie proboszcza
-
Goleniów2 tygodnie temu
Jesteśmy przygotowani na katastrofę budowlaną
-
Goleniów1 tydzień temu
Nowy proboszcz
-
Goleniów2 tygodnie temu
Własność gminy wywieszona prywatnie?
-
Powiat2 tygodnie temu
Drogi Pomorza Zachodniego w budowie
-
Nowogard3 tygodnie temu
Święto borówki, czyli jagody
-
Goleniów2 tygodnie temu
Burmistrz trafi przed sąd?
-
Goleniów2 tygodnie temu
Gminne czynsze za mieszkania
You must be logged in to post a comment Login