Connect with us

Nowogard

R-XXI powiększa swoją flotę

Nowogard. W dniu 14.02.2022 roku flota pojazdów do transportu odpadów Celowego Związku Gmin R-XXI w Nowogardzie powiększyła się o dwa nowoczesne ciągniki samochodowe (siodłowe) marki DAF.

Opublikowane

w dniu

Do CZG R-XXI należą wszystkie gminy naszego powiatu, a do zakładu związku w Słajsinie odprowadzają swoje odpady komunalne.

Ciągniki DAF XF 480FT wyposażone są w nowoczesne ekologiczne silniki spełniające najwyższą normę emisji spalin EURO 6 oraz dysponują mocą 480 KM.

Ciągniki po połączeniu w zestaw z naczepami samowyładowczymi z tzw. ruchomą podłogą STAS S300ZX o pojemności 90m3 przy optymalnym wykorzystaniu zwiększą zdolność przewozową dotychczasowego taboru o kolejne 2,5 do 3,0 tys. ton w skali miesiąca.

Pojazdy zostały pozyskane w drodze ogłoszonego przez CZG R-XXI przetargu nieograniczonego na długoterminowy wynajem – na okres 60 miesięcy.

Najkorzystniejszą ofertę złożyła Firma TRUCK CARE Sp. z o.o. – Grupa CREDIT AGRICOLE.

red.

powiązane – „Jakie będą skutki sprzeciwu”

Nowogard

Facebook odblokowany

Nowogard. Gmina poinformowała dzisiaj, że wszystkie konta zablokowane na gminnej stronie Facebooka zostały dzisiaj oficjalnie odblokowane.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, teraz zasadą numer jeden jest równość i zapewnienie takiego samego dostępu do informacji dla wszystkich mieszkańców gminy – transparentność i otwarty dialog są kluczowe dla budowania silnej i zjednoczonej społeczności.
Od dzisiaj, każdy mieszkaniec gminy ma pełen dostęp do gminnej strony na fb, aby móc wyrażać swoje opinie, zadawać pytania i brać aktywny udział w dyskusjach dotyczących lokalnych spraw.
Blokady kont dotyczyły poprzedniej kadencji rady i burmistrza.

red.

powiązane – „Hulajnogą na wybory”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Wydatki do kontroli

Nowogard. Burmistrz podpisał umowę na przeprowadzenie kontroli wydatków w urzędzie miejskim w Nowogardzie.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje burmistrz, dotyczy ona lat 2021-2024Wyniki i jej wyniki będą znane pod koniec wakacji – wtedy zostaną podejęte kolejne kroki prawne.

red.

powiązane – „Hulajnogą na wybory”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Hulajnogą na wybory

Goleniów, Nowogard. Hulajnogami TIER w dniu wyborów do parlamentu europejskiego bezpłatnie.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje TIER Mobility Poland, którego hulajnogi są dostepne w Goleniowie i Nowogardzie, przejazdy do i z lokali wyborczych w dniu wyborów do parlamentu europejskiego będą bezpłatne. Użytkownicy mogą skorzystać z kodu promocyjnego EU2024VOTE, aby otrzymać dwa darmowe przejazdy do 10 minut każdy na wszystkich pojazdach Dott i TIER.

Jak skorzystać z promocji:

Otwórz menu boczne w aplikacji TIER.
Kliknij Vouchery.
Wpisz kod EU2024VOTE i naciśnij Użyj Kodu.
*Po pierwszych 10 minutach każdej jazdy obowiązuje standardowa cena za minutę.
Obowiązują warunki i zasady. Oferta jest dostępna od 6 do 9 czerwca i jest ważna przez 24 godziny od momentu jej aktywacji w krajach należących do Unii Europejskiej.

red.

powiązane – „1146 kąpieli”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie