Connect with us
  • Pożyczka na wakacje - Kasa Stefczyka - Goleniów

Maszewo

Publicznie o planie

Maszewo. Dzisiaj dyskusja publiczna nad rozwiązaniami projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta.

Opublikowane

w dniu

Maszewo

W Maszewie o inwestycjach strategicznych

Maszewo. Wczoraj, na zaproszenie Pana Michała Jacha posła na Sejm RP, w Urzędzie Miejskim w Maszewie spotkali się samorządowcy z terenu Powiatu Goleniowskiego.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, w węższym gronie rozmawiali o rządowym programie – Funduszu Inwestycji Strategicznych. Program omówiła i odpowiadała na pytania uczestników Anna Pawlak Regionalny Dyrektor ds. Inwestycyjnych Banku Gospodarstwa Krajowego.

W spotkaniu wzięli udział: starosta oraz burmistrzowie i wójtowe z Nowogardu, Maszewa, Stepnicy, Przybiernowa i Osiny.

red.

powiązane – „Inwestycje strategiczne za 50 mln zł”

Kontynuuj czytanie

Maszewo

Solary i hybrydy

Maszewo. Trwa montaż lamp hybrydowych i solarnych w Gminie. Zaplanowano ustawienie 14 lamp.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, do tej pory lampy zamontowano na boisku sportowym w Przemoczu, placu zabaw w Rożnowie Nowogardzkim, oraz w Mokrym i Nastazinie, a także w Maszewie przy ulicach: Kwiatowej, Radosnej i Szkolnej. Ponadto w ramach Funduszu Sołeckiego zaplanowano montaż lamp w Zagórcach oraz Wisławiu. Łączny koszt inwestycji to 117 329,70 zł.

Dodatkowo Firma Enea Oświetlenia już wymieniła w Maszewie zniszczone słupy oświetleniowe przy ulicy 8 marca, a także wymieni słupy przy ulicy Sportowej.

red.

powiązane – „Kłopoty ze spalaniem opadów”

Kontynuuj czytanie

Maszewo

Można się kąpać

Maszewo. Sanepid przebadał wodę w jeziorze Maszewskim.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, w związku z badaniem z dnia 02.07.2021 r., przeprowadzonym przez Wojewódzką Stacje Sanitarno-Epidemiologiczną w Szczecinie, Urząd Miejski w Maszewie informuje o zdatności wody do kąpieli.

red.

powiązane – „Na sesji o spalarni”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie