Connect with us

Nowogard

Przewrót w Nowogardzie

NOWOGARD. Do zasadniczej zmiany układu sił doszło dzisiaj w nowogardzkiej Radzie Miejskiej.

Opublikowane

w dniu

Do tej pory, między innymi dzięki głosom radnych wspierającego burmistrza Roberta Czaplę SLD, przewodniczącym rady był Stanisław Saniuk z PSL. Dzisiaj jednak z tej funkcji został odwołany, zastąpił bowiem Marcin Nieradka z PiS, a nowymi wiceprzewodniczącymi zostali Jowita Pawlak z komitetu NOWA oraz Michał Bociarski, który startował z listy PSL. O tej „rewolucji październikowej” zdecydowało porozumienie radnych z klubów PiS i NOWA oraz najpewniej M. Bociarskiego, którego głos był w tej sprawie decydujący.
 

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Nowogard

Poranna czystka w urzędzie.

Nowogard. Według naszych informacji dzisiaj rano Burmistrz Czapla dokonał niespodziewanych zmian personalnych w urzędzie gminy.

Opublikowane

w dniu

Wiceburmistrzem przestał być Pan Rafiński a zastąpił go Jarosław Hołbubowski. Stanowisko straciła też dotychczasowa sekretarz gminy i szefowa OPS. Te nieoficjalne informacje udało nam się potwierdzić w dwóch niezależnych źródłach.

Red

powiązane – „Szpitale połączone od 1 stycznia 2022 r.”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Gmina kupuje 50 tirów ziemi

Nowogard. Nietypowy zakup ogłosiła gmina Nowogard.

Opublikowane

w dniu

Szuka oferenta, który sprzeda i dostarczy do Żabowa 2 tysiące ton… ziemi. Ma być żyzna, urodzajna i bez zanieczyszczeń, bo posłuży na utwardzenie działki rekreacyjno-sportowej.

red.

powiązane – „Sensacyjny wyrok – nie było podstaw do uniewinnienia”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Nowogardzki Mc’Donald’s

Nowogard. Wicestarosta potwierdza nieoficjalnie powstanie trzeciej restauracji McDonald’s w powiecie.

Opublikowane

w dniu

W swoim wpisie Tomasz Kulinicz poinformował lakonicznie, że decyzja została już wydana, a obiekt powstanie w okolicy węzła Warnkowo, na obwodnicy Nowogardu w ciągu drogi ekspresowej S6.

red.

powiązane – „Przetarg na stacje i restaurację”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie