Connect with us

Aktualności

Propaganda na gminnym portalu

NOWOGARD. Tym razem to już zdecydowana przesada. Na portalu www.nowogard.pl gminni propagandyści opublikowali relację ze spotkania wyborczego burmistrza Roberta Czapli w Wołowcu.

Opublikowane

w dniu

Oficjalnie, było to spotkanie z mieszkańcami wsi. Jaki charakter miało to zebranie, pokazują opublikowane z tekstem zdjęcia. A na nich widać kilka osób, pewnie mieszkańców Wołowca, z ulotkami wyborczymi Czapli w rękach. Mało prawdopodobne, że znaleźli je na ulicy, a na spotkanie przyszli tylko po autograf pana burmistrza.

A oto próbka tekstu. Zachwycona atmosferą spotkania autorka relacji leje na burmistrza wiadro lukru:
Kończąc zebranie, w imieniu mieszkańców, sołtys Wołowca powiedział: „Serdeczne dziękuje panu burmistrzowi Robertowi Czapli za dotychczasową współpracę i mamy nadzieje, że przez kolejne lata pan o nas również nie zapomni. Dziękuje również wam drodzy mieszkańcy za przybycie na spotkanie z naszym panem burmistrzem, który nas nigdy nie zawiódł a obietnice swe zrealizował i jak widzicie, warto na tego człowieka głosować w najbliższych wyborach.” Mieszkańcy jednogłośnie poparli propozycję sołtysa, informując burmistrza, że „może liczyć na na mieszkańców Wołowca i na ich głos w najbliższych wyborach.

Podobne informacje o spotkaniach burmistrza z ludem nowogardzkim publikowane są regularnie. Dotąd Wydział Propagandy UM Nowogard był czujny, nie pokazywał dowodów na typowo wyborczy charakter tych wydarzeń. Tym razem czujność zawiodła.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Menadżer skarbnikiem

Goleniów. Andrzej Cieśliński opuścił fotel prezesa PGK i przeniósł się do UMiG – jest nowym skarbnikiem gminy.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami podsumowuje swoja dwuletnia pracę w PGK, mówiąc o aktualnym stanie spółki i jej głównym zadaniu, czyli odbiorze gminnych śmieci. Druga część rozmowy traktuje o wyzwaniach jakie niesie ze sobą funkcja skarbnika. Cieśliński mówi nam dlaczego będąc „menadżerem do wynajęcia” przyjął propozycje burmistrza i czy będzie tylko głównym księgowym budżetu, czy kreatywnym finansistą.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Cieśliński za Guzikiewicza

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie