Connect with us

Nowogard

Problem z Mikołajem

Nowogard. Mikołajkowa wizyta burmistrza w przedszkolu zaskarżona do Sanepidu.

Opublikowane

w dniu

W tej sprawie nasz czytelnik przesłał do naszej wiadomości list skierowany do Sanepidu:

„Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Goleniowie

W dniu 4 grudnia doszło wręcz do zamachu na nasze dzieci w przedszkolu w Nowogardzie.
Żądam sprawdzenia i ukarania osób odpowiedzialnych za narażanie na zakażenie dzieci w przedszkolach nr 1 i nr 4 w Nowogardzie w dniu 4 grudnia 2020 roku. Do przedszkola w Nowogardzie chodzą moje wnuki, zgodnie z zakazem z dnia 2 listopada przez covid obowiązuje CAŁKOWITY ZAKAZ WEJŚCIA do przedszkola rodziców i osób postronnych.
A w przedszkolach w Nowogardzie pandemii już nie ma? Panie Dyrektorki urządziły sobie zabawy z Burmistrzem, zaproszonym obcym człowiekiem będącym mikołajem oraz kilkoma fotografami. Jest to narażanie na zarażenie dzieci koronawirusem wprowadzając osoby postronne i obce. Skąd mamy wiedzieć, że taki Mikołaj nie przenosi koronawirusa jak odwiedził pewnie ze 100 dzieci.
Rodzicom i Dziadkom zakazuje się wstępu do przedszkola żeby nie narażać naszych dzieci a tu robi się takie nieodpowiedzialne rzeczy. Musimy czekać na nasze dzieci poza przedszkolem za ogrodzeniem, a tu się kogoś obcego, a kto wie czy zdrowego. Czy Burmistrz i reszta pokazali negatywne testy na koronawirus wchodząc do przedszkola i naszych pociech? Wielu rodziców nawet nie wiedziało o takim wydarzeniu bo na pewno nie wyraziłoby na to zgody. Dyrekcja przedszkola oraz Burmistrz powinny ponieść surowe kary za urządzanie sobie zabaw narażać dzieci w okresie pandemii. Żądamy kar i mandatów oraz sprawdzenia przez sanepid dokumentów wejścia do przedszkola osób postronnych czy nie były chore!!!
Co to ma znaczyć, są równi i równiejsi, nie pozwalamy na takie traktowanie albo się wpuszcza wszystkich albo nikogo.
Żądamy pilnej interwencji!!!”

red.

powiązane – „Sylwester odwołany”

Nowogard

Poranna czystka w urzędzie.

Nowogard. Według naszych informacji dzisiaj rano Burmistrz Czapla dokonał niespodziewanych zmian personalnych w urzędzie gminy.

Opublikowane

w dniu

Wiceburmistrzem przestał być Pan Rafiński a zastąpił go Jarosław Hołbubowski. Stanowisko straciła też dotychczasowa sekretarz gminy i szefowa OPS. Te nieoficjalne informacje udało nam się potwierdzić w dwóch niezależnych źródłach.

Red

powiązane – „Szpitale połączone od 1 stycznia 2022 r.”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Gmina kupuje 50 tirów ziemi

Nowogard. Nietypowy zakup ogłosiła gmina Nowogard.

Opublikowane

w dniu

Szuka oferenta, który sprzeda i dostarczy do Żabowa 2 tysiące ton… ziemi. Ma być żyzna, urodzajna i bez zanieczyszczeń, bo posłuży na utwardzenie działki rekreacyjno-sportowej.

red.

powiązane – „Sensacyjny wyrok – nie było podstaw do uniewinnienia”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Nowogardzki Mc’Donald’s

Nowogard. Wicestarosta potwierdza nieoficjalnie powstanie trzeciej restauracji McDonald’s w powiecie.

Opublikowane

w dniu

W swoim wpisie Tomasz Kulinicz poinformował lakonicznie, że decyzja została już wydana, a obiekt powstanie w okolicy węzła Warnkowo, na obwodnicy Nowogardu w ciągu drogi ekspresowej S6.

red.

powiązane – „Przetarg na stacje i restaurację”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie