Connect with us

Aktualności

Powrót do przeszłości

W sentymentalną podróż do przeszłości zabrały fanów rocka sprzed kilku dekad trzy zespoły, które wystąpiły na kolejnym koncercie z cyklu „Heavy & Loud”.

Opublikowane

w dniu

Impreza odbyła się 18 lipca w sali Teatru Brama na zapleczu amfiteatru. Tym razem do Goleniowa zawitały szwedzka grupa Horisont, Amerykanie z The Flying Eyes oraz niemieckie trio Burn Pilot. Imprezę, na której bawiła się z górą setka ludzi, rozpoczęli ci ostatni. Prawdziwą rewelacją okazał się natomiast The Flying Eyes. Goście z dalekiego Baltimore sprawili, że do sali Teatru Brama wróciły na kilkadziesiąt minut lata 60. ubiegłego stulecia, muzyka The Doors, Grand Funk Railroad i innych mistrzów amerykańskiego rocka z tamtej epoki. Temat później podjęli Szwedzi z Horisont. Mocniej osadzeni w hard rockowych brzmieniach lat 70., uraczyli publiczność ciężkimi brzmieniami znanymi z dokonań Led Zeppelin, Black Sabbath, UFO czy Uriah Heep. Całość zwieńczył fantastycznie wykonany tytułowy utwór z nowej płyty grupy "Second Assault", a zabawa pod sceną do ostatniego akordu trwała w najlepsze. Ale potem, niestety, trzeba było wrócić do XXI wieku.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie