Connect with us

Aktualności

Powiatowy Dzień Edukacji

Jedenaście osób – dyrektorów i nauczycieli placówek pedagogicznych prowadzonych przez powiat – uhonorowanych zostało Nagrodą Starosty Goleniowskiego podczas gali, jaka w czwartek odbyła się w Goleniowskim Domu Kultury.

Opublikowane

w dniu

Dziękując nauczycielom za ich pracę i składając im życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej starosta Tomasz Kulinicz krótko przypomniał to, co w czasie mijającej kadencji szkołach prowadzonych przez powiat się zmieniło, a następnie wręczył nagrody. Otrzymali je: z Zespołu Szkół nr 1: Małgorzata Wojtysiak – dyrektor, Karolina Grygowska – wicedyrektor i naucz. chemii, Marcin Olesiński – wicedyrektor i naucz. wychowania fizycznego, Katarzyna Mączko – naucz. języka niemieckiego oraz Michał Grycz – naucz. informatyki; z Zespołu Szkół Specjalnych:  Wojciech Maciejewski – dyrektor, Sylwia Trott – wicedyrektor,  naucz. języka polskiego i zajęć rewalidacyjnych oraz Jolanta Paś – naucz. historii i zajęć rewalidacyjnych; z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej: Anna Krawiec – dyrektor oraz Magdalena Kaczyńska – pedagog; ze Szkoły Muzycznej: Roman Rydz – dyrektor. Wieloletnia nauczycielka Szkoły Muzycznej Hanna Szczepaniak otrzymała najwyższe oświatowe wyróżnienie – Medal Komisji Edukacji Narodowej.

W części artystycznej wystąpili uczniowie Szkoły Muzycznej, a specjalnym prezentem dla nauczycieli był koncert Huberta Biczkowskiego z zespołem (Projekt Hubas).

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Menadżer skarbnikiem

Goleniów. Andrzej Cieśliński opuścił fotel prezesa PGK i przeniósł się do UMiG – jest nowym skarbnikiem gminy.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami podsumowuje swoja dwuletnia pracę w PGK, mówiąc o aktualnym stanie spółki i jej głównym zadaniu, czyli odbiorze gminnych śmieci. Druga część rozmowy traktuje o wyzwaniach jakie niesie ze sobą funkcja skarbnika. Cieśliński mówi nam dlaczego będąc „menadżerem do wynajęcia” przyjął propozycje burmistrza i czy będzie tylko głównym księgowym budżetu, czy kreatywnym finansistą.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Cieśliński za Guzikiewicza

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie