Connect with us

Aktualności

Powalczą o medale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Polski Związek Żeglarski opublikował listę zawodników zakwalifikowanych do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych), które w tym roku odbędą się w Sławie. Wśród nich aż 12 żeglarzy z UKS Barnim Goleniów.

Opublikowane

w dniu

W klasie Optimist reprezentować nas będą: Joanna Cymerman, Aleksandra Bobrowska, Anna Chomont, Jeremi Dąbrowski, Oskar Sawicki, Filip Oleszczyk i Maciej Cymerman. W klasie Laser 4,7 – Hanna Burdziej, Antoni Pasich, Marek Szczepankowski, Krzysztof Olejnik oraz Maciej Cymerman.

W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży prawo startu mają zawodnicy, którzy zakwalifikowali się w regatach eliminacyjnych. W klasie Optimist, były to dwie eliminacje (w Giżycku i w Gdyni), a w klasie Laser 4,7 trzy – w Zegrzu, Pucku i Gdyni.

Finały Olimpiady Młodzieży w klasie Optimist będą trwały od 6 do 10 sierpnia, a Laser 4,7 zacznie zmagania 13 sierpnia. Zawodnicy UKS Barnim na początku sierpnia jadą do Sławy, gdzie rozpoczną bezpośrednie przygotowania do regat. Trenerzy liczą na dobre wyniki swoich podopiecznych.

Grupę Optimist prowadzi trenerka Judyta Malinowska, a klasę Laser – Michał Zera.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Menadżer skarbnikiem

Goleniów. Andrzej Cieśliński opuścił fotel prezesa PGK i przeniósł się do UMiG – jest nowym skarbnikiem gminy.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami podsumowuje swoja dwuletnia pracę w PGK, mówiąc o aktualnym stanie spółki i jej głównym zadaniu, czyli odbiorze gminnych śmieci. Druga część rozmowy traktuje o wyzwaniach jakie niesie ze sobą funkcja skarbnika. Cieśliński mówi nam dlaczego będąc „menadżerem do wynajęcia” przyjął propozycje burmistrza i czy będzie tylko głównym księgowym budżetu, czy kreatywnym finansistą.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Cieśliński za Guzikiewicza

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie