Connect with us

Aktualności

Poszukiwany sprawca rozboju

W dniu 16.03.2014 roku około godz. 18:45 w Nowogardzie przy ul. Armii Krajowej 51 w sklepie spożywczo-monopolowym PHU Pier miał miejsce rozbój, w wyniku którego nieznany sprawca groźbą bezprawną doprowadził ekspedientkę sklepu do stanu bezbronności, po czym dokonał zaboru w celu przywłaszczenia pieniędzy oraz wyrobów alkoholowych.

Opublikowane

w dniu

Na podstawie zebranego materiału dowodowego w sprawie sporządzono portret pamięciowy sprawcy.

Sprawcą był mężczyzna  w wieku około 30-40lat, średniego wzrostu – około 170cm, krępej budowy ciała, twarz okrągła wyraźnie zaczerwieniona, na twarzy w obrębie brody widoczny siwy kilkudniowy zarost, dłonie czerwone.  Mężczyzna  ubrany był w ciemną kurtkę długości do pasa zapinaną na zamek, spodnie jasne, na głowie miał czapkę wełnianą koloru czarnego zaciągniętą na czoło i uszy.

Ktokolwiek był świadkiem bądź rozpoznaje osobę na portrecie pamięciowym proszony jest o kontakt pod numerem tel. 0915792311 lub osobiście pok. nr 104 ulica Wojska Polskiego 9 Komisariatu Policji  w Nowogardzie lub z najbliższą jednostką Policji.

asp. Julita Filipczuk

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie