Connect with us

Aktualności

Poprzeczka postawiona wysoko

Tegoroczny sezon oficjalnie rozpoczął na początku kwietnia w barwach Triathlon Series Team goleniowianin Jakub Dec. I wprost zapowiada, że chce powalczyć o znaczące sukcesy.

Opublikowane

w dniu

Triathlon Series Team to ekipa złożona z dziewięciorga dobrze rokujących polskich triathlonistów. Po raz pierwszy spotkała się ona w dniach 5 – 6 kwietnia w Brodnicy, gdzie odbyła się pierwsza oficjalna prezentacja oraz treningi. Na poważniejsze ściganie ekipa powróci tam już na początku czerwca, gdy odbędą się tam pierwsze zawody z cyklu Volvo Triathlon Series, składającego się z czterech imprez.

J. Dec nie ukrywa zresztą, że ma z tym cyklem związane ambitne plany. "Moje najważniejsze cele w tym sezonie to zwycięstwo w klasyfikacji generalnej serii Volvo Triathlon Series na dystansie 1/4 Iron Man. Będzie ciężko, ale powalczę. Chcę też na własnych śmieciach, czyli w szczecińskim triathlonie, po raz pierwszy wystartować na dystansie 1/2 Iron Man", mówi. "Mam zaplanowanych łącznie kilkanaście startów. W tym bieg na 10 km na Maratonie Puszczy Goleniowskiej w Kliniskach".

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie