Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Poproszę do aresztu

Policjanci z Goleniowa zatrzymali 35-letnią kobietę podejrzaną o posiadanie środków odurzających, udzielanie ich innym osobom oraz handlowanie nimi. Ciekawe były okoliczności zatrzymania.

Opublikowane

w dniu

 Kobieta, która idąc poboczem drogi w okolicy Goleniowa, wsiadła z narkotykami do nieoznakowanego samochodu, którym poruszali się policjanci. Wykorzystała moment, gdy pojazd zatrzymał się na skrzyżowaniu, wsiadła na tylny fotel twierdząc, że bardzo śpieszy się i poprosiła funkcjonariuszy, aby podwieźli ją do miasta.  Kiedy 35-latka wsiadła do samochodu, policjanci wyczuli charakterystyczny zapach narkotyków. Po dojechaniu do Goleniowa, policjanci przedstawili się i mając podejrzenie, że kobieta może posiadać przy sobie środki odurzające, postanowili sprawdzić zawartość jej torebki. Okazało się, że  w torebce miała elektroniczną wagę, młynek oraz 21 gramów amfetaminy, a w etui od okularów ponad 2,5 grama marihuany.  Kobieta została zatrzymana i osadzona w policyjnej celi. Zebrany materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie jej zarzutów z ustawy o przeciwdziałaniu narkomani dotyczących posiadania i udzielania środków odurzających oraz handlowania nimi w celu osiągnięcia korzyści majątkowych. Decyzją sądu, najbliższe 3 miesiące, 35-latka spędzi w areszcie. Za popełnione przestępstwa, grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie